22.6 C
Lutsk
Вівторок, 23 Липень, 2024
Відео Волинська єпархія Всі новини

У день пам’яті Казанської ікони Богородиці православна громада с. Озденіж відзначила престольне свято. ВІДЕО

4 листопада Православна церква вшановує образ Казанської ікони Богородиці. Цей день є “другою Пасхою” для православних села Озденіж, де в 1885 році було збудовано величний храм на честь Казанської ікони.

З благословення архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, святкове богослужіння у місцевому храмі з нагоди престольного свята очолив благочинний Рожищенського округу прот. Петро Іваничко, якому співслужили настоятель місцевого храму ієромонах Кирил ( Видрич),  благочинний Копачівської округи прот. Михаїл Лесик, архімандрит Феофан (Кирилюк) та священики Волинської єпархії.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Після завершення Божественної літургії відбувся хресний хід навколо храму, під час якого традиційно було прочитано Святе Євангелія та окроплено присутніх Святою водою.

Настоятель храму ієромонах Кирил (Видрич) подякував священикам, прихожанам та гостям  і закликав наступного року відвідати древню святиню.

 

Вас може зацікавити

8 серпня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Чому великомучениця Варвара зображується на іконах з чашею в руці

Редактор Головний

У Волинській єпархії провели ювілейний 5-ий фестиваль “Покров”

Редактор Головний