19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

У день Обрізання Господнього Архіпастир очолив Божественну літургію у Старосільському жіночому монастирі. ФОТО

14 січня 2022 року, у день свята Обрізання Господнього та у день пам’яті святителя Василія Великого, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл очолив святкову Божественну літургію у Свято-Троїцькому жіночому монастирі села Старосілля Маневицького району.

Архіпастирський візит відбувся з нагоди престольного свята одного з храмів обителі, освяченого на честь святителя Василія Великого.

Цього дня владиці співслужили завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), архімандрит Ілля (Вишневський) та клірики Волинської єпархії.

Також за богослужінням молились сестри обителі та віруючі люди з сусідніх сіл. Піснеспіви богослужіння виконував хор священників кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської під керівництвом протодиякона Михайла Абрамчука.

Після завершення Літургії архієпископ Нафанаїл виголосив проповідь, у якій згадав окремі епізоди з життя святителя Василія Великого, ставлячи його святительське служіння у приклад кожному православному християнину. Також владикаа привітав ігуменю, сестер Свято-Троїцького монастиря й усіх присутніх з різдвяними святами.

Читати також: Обрізання Господнє – день Закону Божого

Вас може зацікавити

10 січня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Неділя Антипасхи або Фомина: що необхідно знати про цей день

Редактор Головний

Проповідь у день пам’яті архідиякона Стефана

Редактор Головний