Неділя, 27 Листопад, 2022
Волинська єпархія Новини

У будинку священника Волинської єпархії вночі побили вікна. ФОТО

22 вересня 2019 року, коли уся повнота Православної церкви святкує день пам’яті святих праведних Іоакима і Анни, представники ПЦУ у селі Садів вирішили відзначити свято «по своєму».

Прийшовши у домівку протоієрея Володимира Мелеся, у кількості 20 осіб, представники місцевої громади ПЦУ знову почали погрожувати сім’ї священнослужителя, – йдеться на сайті єпархії.

Вкотре доводиться нагадувати, що протоієрей Володимир проживає у будинку на законній основі, вся сім’я має державну реєстрацію, включно з неповнолітнім сином та малолітнім онуком. Але виходить, що для представників ПЦУ села Садів, закон України та конституційні права громадян, не є чимось обов’язковим.

«Забирайте речі і йдіть геть», «забирайтесь»: саме такі слова у цей воскресний день лунали на адресу священника та його сім’ї від членів громади ПЦУ села Садів, серед яких приймали активну участь вчителі місцевої школи.

Коли ж на допомогу священнику, його дітям і онуку, почали сходитись люди, які залишились вірними Христовій Церкві, представники громади ПЦУ покинули будівлю.

Але залякування й погрози продовжились вночі.

О 03:25 у будинку отця Володимира, який також є домовим храмом релігійної громади УПЦ села Садів було вибито два вікна.

У будівлю священника полетіли металеві предмети. Дяка Богові, що ніхто не постраждав, адже новоявлені церковники, кидаючи шматки металу у вікна й не думали, що під вікном може хтось мирно спати.

В чергове ми просимо відповідної реакції від правоохоронних органів на дане порушення. Адже ще нещодавно отцю Володимиру та його сім’ї погрожували гранатами, про що ми повідомляли. І вже сьогодні посеред ночі якісь металеві предмети полетіли у вікна.

Як тепер засинати сім’ї священника, не спати біля вікон чи ховатись у підвал? Питання риторичне.

Тому зараз сім’я православних християн потребує захисту, бажає жити без страху у своєму рідному селі та відчувати себе захищеними у рідній Україні, де закон один для всіх.

 

Вас може зацікавити

Заява ВЗЦЗ УПЦ щодо визнання т. зв. ПЦУ Елладською Церквою

Редактор Головний

Православна громада с. Струмівка запрошує на дружню зустріч вимушених переселенців

Редактор Головний

У день 20-ої річниці освячення храму Архіпастир очолив богослужіння в с. Гута Боровенська. ФОТО

Редактор Головний