22.6 C
Lutsk
Вівторок, 23 Липень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

У 25 віддав життя за Україну: єпископ Афанасій звершив Чин похорону загиблого військовослужбовця

У четвер, 28 березня 2024 року, в селі Веснянка Ківерцівського благочинного округу провели в останню земну дорогу загиблого захисника України 25-річного Олександра Пархомчука.

Зустріли тіло полеглого воїна при в’їзді у місто Ківерці. Духовенство Волинської єпархії УПЦ з єпископом Афанасієм звершили заупокійну літію.

Чин похорону у місцевому храмі на честь святого рівноапостольного князя Володимира очолив вікарій єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій. Його Преосвященству співслужили настоятель храму прот. Віктор Обдар, благочинний Ківерцівського округу прот. Олександр Кондратюк та клірики округи.

«Наше маленьке, дружнє, мальовниче село в невимовній скорботі й печалі…. Розділяємо біль і непоправну втрату достойного сина прекрасних батьків Василя та Ірини… Молодий хлопець, повен сил і у своїх юних роках він завжди проявляв послух до батьків, завжди у всьому допомагав. Багато яскравих моментів закарбувалися у моєму серці про Олександра. Нещодавно Сашко одружився на війні, ми так чекали на щасливе повернення Сашка, і так мріяли про вінчання у нашому храмі….. на жаль….. Господи Святий, у Царство Твоє прийми душу нашого воїна Олександра. Стискається серце від болю.. Вічна пам’ять Герою. Слава Україні», – сказав настоятель храму, висловлюючи співчуття рідним військовослужбовця.

Відомо, що життя воїна обірвалося 21 березня 2024 в результаті авіаудару ворога.

Поховали воїна на “Алеї слави” кладовища м. Ківерці. Без надійної опори залишилися батьки, бабуся, брат, молода дружина Героя.

Вічна і світла пам’ять новопреставленому воїну Олександру.

Вас може зацікавити

Предстоятель УПЦ закликав молитися, щоб Господь змінив серця тих людей, які хочуть вигнати ченців із Лаври

Редактор Головний

29 липня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

13 липня – день пам’яті Волинської ікони Божої Матері

Редактор Головний