-0.6 C
Lutsk
Понеділок, 28 Листопад, 2022
Волинська єпархія Новини

Трьохсвятительська громада Луцька молитовно відзначила 20-річчя з дня заснування та першого богослужіння

30 вересня 2020 року, у день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, у луцькому храмі на честь Трьох Святителів з нагоди 20-річчя з дня першого богослужіння звершили святкову Божественну літургію. 

З благословіння керуючого єпархією архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, богослужіння цього дня очолив благочинний Луцького центрального округу прот. Олександр Богданов. Йому співслужили настоятель храму прот. Сергій Дембовський та гості у священному сані.

Під час Божественної літургії було піднесено особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після закінчення літургії о. Олександр звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді, у якому привітав настоятеля та парафіян храму з 20-річним ювілеєм існування релігійної громади та передав вітальне слово від керуючого єпархією. У свою чергу протоієрей Сергій Дембовський подякував священникам та прихожанам за участь в святковому богослужінні.

Православна громаду на честь Трьох Святителів у Луцьку зареєстрували у далекому 2000-му році. З того часу віряни довго молилися у пристосованому тимчасовому приміщенні. Та за 12 років громаді вдалося спорудити храм, який є окрасою району. Храм, освячений на честь трьох святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоуста, сьогодні єднає значну кількість парафіян вулиці Дубнівської та інших навколишніх вулиць. 

Вас може зацікавити

Єпископ Камінь-Каширський Афанасій звершив постриг у велику схиму. ФОТО

Редактор Головний

У Брониці встановили куполи та хрести на храм, який будують замість захопленого

Редактор Головний

У неділю 6-ту після Пасхи єпископ Афанасій звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТО

Редактор Головний