Середа, 7 Грудень, 2022
Волинська єпархія Новини

Свято-Дмитрівські громади сіл Вишнів та Білопіль відзначили престольні свята. ФОТО

У неділю, 8 листопада,  Православна Церква відзначає пам’ять великомученика Димитрія Солунського. Саме цей святий є небесним покровителем храму у селі Вишнів, що поблизу Луцька.

Церковні торжества розпочалися водосвятним молебнем.

Божественну Літургію в день престольного свята очолив, з благословіння архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, прессекретар Волинської єпархії протоієрей Віктор Аніпко, якому співслужили священники з Луцька та навколишніх сіл.

Окрасою богослужіння став спів місцевих дорослого і дитячого хорів Свято-Димитрівського храму під керівництвом матушки Дарини Чамахуд.

Після Літургії учні недільної школи, яка функціонує при храмі, привітали вишнівців, гостей, а також священників зі святом та побажали усім присутнім многих літ. По тому відбувся хресний хід навколо церкви.

Сьогодні також відзначили своє престольне свято прихожани Свято-Дмитрівського храму с. Білопіль Локачинського благочиння.

Богослужіння у цей день очолив благочинний Локачинського округу протоієрей Анатолій Собуцький. Йому співслужили настоятель місцевого храму священник Віталій Сонюк та клірики благочиння.

Богослужіння своїм співом прикрашав місцевий парафіяльний хор. Після Літургії відбувся хресний хід навколо церкви.

Насамкінець отець благочинний привітав усіх присутніх зі святом.

У свою чергу, настоятель місцевого храму священник Віталій Сонюк щиро подякував отцю благочинному, собору духовенства, прихожанам і гостям за спільну молитву та побажав усім присутнім постійно бути під молитовним заступництвом небесних покровителів Православної Церкви, таких як святий великомученик Димитрій.

 

 

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив молитву за спокій душ загиблих байкерів. ФОТО

Редактор Головний

Пасхальне послання архієпископа Нафанаїла

Редактор Головний

Духовенство Волинської єпархії відвідало заходи з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності України. ФОТО

Редактор Головний