2.9 C
Lutsk
Середа, 30 Листопад, 2022
Волинська єпархія Новини

Священнослужитель єпархії взяв участь у першому засіданні Луцької ради церков

4 лютого 2021 року, у стінах Луцької міської ради відбулося перше засідання ради церков, яку було утворено з ініціативи міського голови на почату січня цього року. З благословіння Високопреосвященнішого архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, участь у заході взяв благочинний Луцького центрального округу прот. Олександр Богданов.

Як зазначається на сайті міськради, Луцьку раду церков було утворено з метою налагодження міжконфесійного діалогу, забезпечення принципів свободи світогляду та віросповідання, залучення релігійних громад до вирішення проблем життєдіяльності міської територіальної громади на засадах духовності та доброчесності.

Під першого засідання учасники зустрічі обрали головуючого, а також окреслили питання, які варто обговорити найближчим часом. Зокрема, це: проведення уроків християнської етики у навчальних закладах; дошлюбна підготовка молоді; профілактична робота серед молоді щодо шкідливих звичок, булінг, ігроманія тощо; проведення загальноміських християнських заходів та інші.

Також до наступного засідання, яке відбудеться через місяць, члени ради напрацюють пропозиції щодо проведення чергового молитовного сніданку, циклу благодійних заходів.

Напрацюють члени ради й звернення до керівництва країни щодо врегулювання у законодавчому полі питання функціонування при релігійних організаціях дитячих закладів та соціальних центрів, недопущення розповсюдження у школах та бібліотеках підручника для учнів 5 класу “Принцеса+принцеса: довго і щасливо”, яка пропагує одностатеві шлюби.

 

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій очолив всенічну напередодні першої річниці освячення Свято-Миколаївського храму Луцька

Редактор Головний

Викладачі та вихованці Недільної школи храму Волинської ікони Божої Матері м. Луцька здійснили паломництво до Почаєва. ФОТО

Редактор Головний

Волинська єпархія запрошує на православний молодіжний фестиваль “Фавор” 2021

Редактор Головний