9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини

Суд скасував постанову слідчого про закриття кримінального провадження щодо побиття неповнолітнього сина священника села Садів

7 жовтня 2019 року, у Луцькому міськрайонному суді Волинської області було розглянуто справу за скаргою протоієрея Володимира Мелеся щодо постанови слідчого СВ Луцького РВП Луцького ВП ГУНП у Волинській області про закриття кримінального провадження від 18.07.2019 та припинення розслідування останній подій у селі Садів.

Нагадаємо, що 31 березня 2019 року, четверо агресивно налаштованих людей зустріли на спортмайданчику місцевої школи 16-річного сина протоієрея Володимира Мелеся – Василя та завдали відразу почали бити. Троє осіб тримало хлопця, а один планомірно наносив удари руками та ногами у район голови і тулуба.

Відповідно до ст.2 КПК України завданням кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування.

Досліджуючи обґрунтованість поданої скарги з врахуванням пояснень представника скаржника, прокурора, слідчого судом було встановлено, що слідчим при закритті провадження не дотримано процесуального порядку.

У справі не було проведено одночасних допитів з метою усунення розбіжностей у показаннях свідків.

Зважаючи на це, суд скасував постанову про закриття кримінального провадження та зобов’язав детально опитати свідків й продовжити розслідування щодо подій у селі Садів.

Слідство триває.

Вас може зацікавити

Керуючий єпархією звершив молебень перед початком доброї справи у кафедральному соборі

Редактор Головний

Напередодні дня пам’яті Волинської ікони Божої Матері у кафедральному соборі звершили святкову всенічну. ФОТО

Редактор Головний

Клірики Білостоцького благочиння звершили Чин похорону захисника України

Редактор Головний