10 C
Lutsk
Понеділок, 26 Лютий, 2024
Волинська єпархія Новини

Єпископ Афанасій у день пам’яті прп. Іова взяв участь у богослужіннях в Почаївській обителі

19 травня 2021 року у Свято-Успенській Почаївській Лаврі були звершені святкові богослужіння з нагоди дня пам’яті ігумена гори Почаївської – преподобного Іова, чудотворця Почаївського.
Участь у святкових заходах взяли вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій, а також священнослужителі єпархії. 

Напередодні свята у Свято-Преображенському соборі Почаївської лаври були відслужені 9-й час та всенічне бдіння, яке очолив митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій (Генсицький) у співслужінні архієреїв та духовенства.

Під час читання канону на утрені віруючий народ мав можливість поклонитись святим мощам та був помазаний святим єлеєм.

У сам день свята в Преображенському соборі була відслужена святкова Божественна Літургія. Її очолив митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій (Генсицький) у співслужінні архієреїв та духовенства.

Святкові урочистості з нагоди дня пам’яті обрітення мощей прп. Іова закінчилися хресним ходом, під час якого мощі преподобного були віднесені до Печерного храму, де вони завжди почивають. Наприкінці богослужіння намісник Лаври всіх привітав зі святом на честь прп. Іова та побажав небесного предстательства святого у всіх життєвих починаннях. Закінчились урочистості співом многоліття.

 

Вас може зацікавити

У с. Смолява на Горохівщині громада, у якої відібрали церкву, будує новий храм. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив святкове богослужіння з нагоди 210-ої річниці освячення храму у с. Мала Глуша. ФОТО

Редактор Головний

Волинська духовна семінарія готує гарячі обіди для переселенців

Редактор Головний