28.5 C
Lutsk
П’ятниця, 12 Липень, 2024
Волинська єпархія Новини

У Волинській єпархії УПЦ влаштували різдвяне свято для дітей та дорослих. ФОТО

У неділю, 12 січня, з благословіння архієпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, студенти Волинської духовної семінарії, а також викладачі, випускники та учні недільної школи, що діє при Свято-Покровському кафедральному храмі Луцька, подарували глядачам радісне дійство – імпровізовану виставу “Різдвяна пісня в прозі” (автор – Чарльз Діккенс).

Захід відбувся у Палаці учнівської молоді.

Як зазначила режисер Оксана Горбова, це історія про любов, милосердя та вміння прощати, про те, як важливо зберегти добро та дитячу щирість у своєму серці.

Перед початком дійства голова Молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонах Ілля (Вишневський) зауважив, що як і щороку, глядачі мають можливість подивитися повчальну історію про добро та милосердя.

«За допомогою вистави ми сьогодні згадуємо слова самого Господа: «Будьте, як діти, бо таких є Царство небесне». Простота, віра та любов дітей повинна сколихнути нас дорослих стати кращими, чеснішими та добрішими і через віру та надію досягнути найвищої чесноти – любові один до одного», – зазначив ієромонах Ілля та привітав усіх зі святами.

Актори, які показали високу виконавчу майстерність, своєю грою занурили дітлахів та їхніх батьків в атмосферу свята та різдвяних див.

Зазначимо, що вже багато років поспіль молодіжно-юнацький хор “Покров”, який співає у Волинській духовній семінарії під керівництвом Ірини Гайдучик, подарував і цього року чудові піснеспіви та колядки усім присутнім на різдвяному концерті.

До привітання також долучились і вихованці православної студії розвитку “Маленькі серця великої Любові” з хореграфічною композицією “Різдвяні зірочки” та “Колядка” (хореограф Наталя Мельничук).

Після закінчення різдвяного дійства кожен маленький глядач та учень недільної школи Свято-Покровського храму отримав солодкий подарунок.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі Луцька

Редактор Головний

У день пам’яті апостолів Петра і Павла архієпископ Нафанаїл очолив урочисте богослужіння у Рокинях. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні першої річниці з дня смерті прот. Миколая Рибчинського у Свято-Покровському храмі Луцька звершили панахиду

Редактор Головний