4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Всі новини Проповіді Публікації

Що стає з людиною після прийняття Тіла і Крові Христа

Навіть ангели не мають такої честі, якою нагородив Господь людську природу Своїм Святим Вознесінням. Про це сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій у своїй проповіді у день Вознесіння Господнього.

«Через Своє Святе Вознесіння Господь підніс людську природу до Небес і посадив її праворуч Небесного Бога і Отця. І тепер людська природа, яку Христос на Себе прийняв, знаходиться на небі одесную, тобто праворуч, від Небесного Бога і Отця. Це така честь, якої навіть не мають ангели», — наголосив Архіпастир.

Блаженніший владика розповів, що через Своє Святе Вознесіння Господь послав нам Духа Святого, Духа Утішителя, Який наповнив і оживив Церкву, де Господь перебуває з нами у всі дні до кінця віку.

«У Церкві Господь перебуває з нами не тільки як Бог, бо як Бог, Господь перебуває скрізь і завжди. У Церкві Господь перебуває з нами, як Боголюдина. У Церкві Господь дає нам вкусити Своє Пречисте і Божественне Тіло, дає нам пити Свою Пречисту та Божественну Кров. І через причастя Святих Тайн ми отримуємо закваску вічності, наша плоть перетворюється на таку, яка є у Христа після Воскресіння. Через прийняття Святих Христових Тайн ми робимося здатними вмістити в собі дар вічного життя та блаженства», — зазначив він.

Вас може зацікавити

9 листопада Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Нестора Літописця

Редактор Головний

Заповіді Божі – умови повноцінного й щасливого життя

Редактор Головний

Святий Варлаам Хутинський: в чому таємниця святості

Редактор Головний