7.2 C
Lutsk
Четвер, 18 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Радуйся, радосте наша: перший день загальноєпархіального Хресного ходу. ФОТОРЕПОРТАЖ

У вівторок, 1 жовтня, з благословіння Високопреосвященнішого Нафанаїла, архієпископа Луцького та Волинського, у єпархії розпочався Хресний хід до дня пам’яті Всіх Святих землі Волинської.

Три святині – Тихвінська ікона Божої Матері, ікони Жінок Мироносиць, написала для кафедрального собору на Святій горі Афон, та мощевик, у якому зібрані частинки нетлінних мощей угодників Божих – відвідають усі парафії єпархії.

Перед початком Хресної ходи у кафедральному соборі єпархії відслужили молебень. Опісля зі словом проповіді до вірян звернувся Архіпастир та розповів, чому обрали саме ці святині.

Першою хрестоходців приймала гонима православна громада Свято-Миколаївського храму с. Жидичин. У центрі села зібралися чимало жидичинців, щоб теж хресною ходою провести Богородицю до свого тимчасового храму. Зі сльозами на очах віряни проходили повз незаконно захоплений храм, у якому ще зовсім нещодавно вони молилися.

Першого дня святині відвідали також і гонимі православні громади сіл Кульчин та Клепачів, а також храми у селах Озерце, Прилуцьке та Сапогів. Віряни, які прийшли зустріти Хресну ходу, помолилися за молебнем з акафістом.

Завершився перший день Хресного ходу, організованого Волинською єпархією УПЦ, у Свято-Миколаївському храмі м. Ківерці. Там було звершене Всенічне бдіння, а опівночі та зранку будуть відслужені Божественні літургії.

Кафедральний собор Всіх Святих землі Волинської

Свято-Миколаївський храм с. Жидичин

Свято-Георгіївський храм с. Кульчин

Свято-Іллінський храм с. Клепачів

Свято-Покровський храм с. Озерце

Свято-Онуфрієвський храм с. Прилуцьке

Храм Святих Жінок Мироносиць с. Сапогів

Свято-Миколаївський храм м.Ківерці

Вас може зацікавити

Керуючий справами УПЦ розповів, що допоможе людині зберегти себе в Церкві

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди престольного свята нижнього Свято-Андріївського храму кафедрального собору. ФОТО

Редактор Головний

У день Святої Трійці Архіпастир очолив святкове богослужіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний