19.3 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Всі новини Проповіді

Проповідь у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці

Во ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!

З року в рік, дорогі брати і сестри, ми з вами святкуємо велике свято ‒ Благовіщення Пресвятої Богородиці. Це день, коли виконується обітниця, яка була дана на початку віків, прихід у світ Єдинородного Сина Божого для спасіння всіх людей.

Благовіщення, показує нам, як Пречиста Діва Марія віддає своє життя Богу і дозволяє Йому діяти у Її житті. І це Вона засвідчила словами: «Я раба Господня, нехай буде Мені по слову твоєму». Так і наше християнське життя має бути побудоване на довірі і любові до Бога. Духовне життя повинно будуватися на основі взаємних відносин людини з Богом, ставленні один до одного в дусі любові, довіри і взаємоповаги. Ми повинні у всьому покластися на Його святу волю і прикладом для наслідування є Пресвята Богородиця. Її відносини з Богом були важливішими, ніж особисті духовні плани.

Сьогодні ми прославляємо і звеличуємо Благодатну Матір, яка зачала у Своїй утробі Божественного Сина. Вона для нас є дороговказом у житті, який приведе нас до Бога. Наслідуймо і ми Її чесноти, щоб вони просвічували наш життєвий шлях, який переповнений небезпеками і життєвими тривогами, на дорозі до спасіння.

Тож і сьогодні, звернімося до Пречистої Діви Марії, щоб Вона огорнула нас Своїми Материнськими обіймами, у цей нелегкий для нас час і  вимолила у Господа Бога милості і благості для нашого народу.

Прибігаймо завжди до Матері Божої і Вона допоможе пережити всі труднощі щоденного життя. Амінь.

Протоієрей  Василь Попович,

настоятель Свято-Серафимівського храму

с. Галузія

Маневицьке благочиння

Вас може зацікавити

4 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

11 вересня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Помер клірик Волинської єпархії прот. Василій Росощук

Редактор Головний