-0.6 C
Lutsk
Понеділок, 28 Листопад, 2022
Волинська єпархія Всі новини Фото

Престольне свято кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської. ФОТО

23 жовтня 2022 року, з нагоди Дня пам’яті Всіх Святих землі Волинської, у Луцьку відзначили престольне свято кафедрального собору Волинської єпархії Української Православної Церкви.

Божественну літургію у храмі Всіх Святих землі Волинської очолив митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин. Його Високопреосвященству співслужили мирополит Почаївський Володимир, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, вікарій Тернопільської єпархії архієпископ Шумський Іов – ректор Почаївської духовної семінарії, керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, архієпископ Хотинський Веніамін та єпископ Камінь-Каширський Афанасій.

Разом з архієреями за святковим Богослужінням молились священнослужителі з Волинської та інших єпархій Української Православної Церкви та тисячі мирян – мешканців Луцька та гостей міста.

Престольне торжество прикрашали своїм співом  хор священників Волинської єпархії під керівництвом протодиякона Михайла Абрамчука та архієрейський хор Кафедрального собору під керівництвом Марії Олексіївни Федосюк-Вислоцької.

Завершились торжества святковим многоліттям, опісля якого Митрополит Августин привітав усіх присутніх зі святом, а керуючий Волинською єпархією подякував усім за молитви та побажав примножувати вірним чадам Церкви Христової вогонь благодаті Христової, тієї благодаті, якою були наповнені серця усіх Святих землі Волинської.

Вас може зацікавити

ЧОМУ ДУЖЕ ВАЖЛИВО ВІДВІДУВАТИ ПАСІЮ?

Редактор Головний

Напередодні неділі 13-ої після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл очолив всенічну у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

Результат судового засідання у справі про визнання незаконним рішення про реєстрацію права власності на будинок за громадою ПЦУ

Редактор Головний