9.6 C
Lutsk
Субота, 18 Травень, 2024
Всі новини Новини УПЦ

Предстоятель УПЦ пояснив, що допоможе знайти шлях до Бога

У своїй недільній проповіді Блаженніший Митрополит Онуфрій підкреслив, що Господь хоче, щоб усі спаслися, проте тільки від людини залежить — піде вона назустріч Божественній любові чи ні. 

Архіпастир розповів про родовід Спасителя й звернув увагу на те, що в ньому є люди, які вели гріховне життя. Це вказує на те, що Господь не зневажає грішників і прийшов на землю, щоб спасти усіх людей.

«Господь сьогодні кличе кожного з нас: «Прийдіть до мене всі стражденні, обтяжені, Я заспокою вас» (Мф 11:28-29). І тільки від людини залежить, буде вона спасена чи ні. Якщо ми підемо до Спасителя, через труди, через подвиги, підемо до Бога, до Його Божественної любові, Спаситель ніколи не залишить людину», — сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Першосвятитель привітав усіх з прийдешніми світами Різдва Христового.

«Нехай Вифлеємська зірка, яка колись засіяла над Вифлеємом, покаже кожній людині дорогу до Бога, а тих, хто йде цією дорогою, укріпить на їхньому шляху», — побажав Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Його Блаженство закликав, наслідуючи волхвів, які принесли свої дари новонародженому Богонемовляті, віддати Господу «свою волю, своє серце і свій розум».

«Тоді ми будемо чадами спасіння, яке Господь приніс на землю і яке вже чекає кожну людину на Небі у Христі Іісусі Господі нашому», — зазначив Предстоятель.

Вас може зацікавити

У день престольного свята єпископ Афанасій очолив літургію у домовому храмі на честь свт. Спиридона. ФОТО

Редактор Головний

Божа Матір молиться з радістю за того, хто дотримується заповідей, та з сумом за того, хто їх порушує – митр. Онуфрій

Редактор Головний

«Слово Предстоятеля»: Про Матір Божу та Її безмежну любов до нас

Редактор Головний