3.3 C
Lutsk
Вівторок, 28 Березень, 2023
Відео УПЦ Фото

Предстоятель дав практичну пораду щодо святої агіасми. ВІДЕО

Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій розповів у своїй проповіді в день свята Богоявлення, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Як наголосив Предстоятель, Своїм Хрещенням в Іордані Господь наш Іісус Христос показав приклад того, що ми повинні хреститися, аби бути спадкоємцями Вічного життя.

Тому, за словами Його Блаженства, ми приймаємо Таїнство Хрещення для спасіння в ім’я Отця і Сина і Святого Духа (Мф. 28, 19). А у спогад про Хрещення Господнє в день Богоявлення звершується Велике освячення води.

“У кожному храмі, на водоймах освячується вода, – продовжив Архіпастир. – Після молитви на нас сходить Божа благодать, яка потрібна людині для її шестя землею, для того щоб вона могла перемагати гріх”.

Блаженніший владика дав практичні поради щодо Великої агіасми.

“Треба взяти в храмі свяченої води, вжити її та окропити нею своє житло: квартиру, будинок, кімнату тощо. Тому що Святим Духом все творіння живиться, – дав настанову владика. – Все має потребу в благодаті Святого Духа, вона всіх нас живить. А подається вона багатьма шляхами: у Таїнствах церковних і зокрема через святу воду”.

Насамкінець Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав йти тільки шляхом Божих заповідей.

“Нехай Господь допомагає, щоб ми, одержавши Таїнство Святого Хрещення, йшли тим шляхом, на якому це Таїнство приносить спасительну дію. Цей шлях розкриває нас і робить здібними вмістити в себе Вічне життя, а називається цей шлях – “шлях заповідями Божими”. Ми повинні виконувати Божі заповіді, які підносять людину, облагороджують людину, роблять красивою, величною та ведуть до вічного спасіння на небі во Христі Іісусі Господі нашім”, – підсумував Предстоятель.

Вас може зацікавити

Митр. Антоній (Паканич): Як не втратити себе у святковій метушні?

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл очолив читання повного Великого канону прп. Андрія Критського у кафедральному соборі

Редактор Головний

Напередодні Хрестопоклонної неділі єпископ Афанасій звершив всенічну у Свято-Покровському храмі

Редактор Головний