21.8 C
Lutsk
Субота, 25 Травень, 2024
Відео УПЦ Фото

Предстоятель дав практичну пораду щодо святої агіасми. ВІДЕО

Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій розповів у своїй проповіді в день свята Богоявлення, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. 

Як наголосив Предстоятель, Своїм Хрещенням в Іордані Господь наш Іісус Христос показав приклад того, що ми повинні хреститися, аби бути спадкоємцями Вічного життя.

Тому, за словами Його Блаженства, ми приймаємо Таїнство Хрещення для спасіння в ім’я Отця і Сина і Святого Духа (Мф. 28, 19). А у спогад про Хрещення Господнє в день Богоявлення звершується Велике освячення води.

“У кожному храмі, на водоймах освячується вода, – продовжив Архіпастир. – Після молитви на нас сходить Божа благодать, яка потрібна людині для її шестя землею, для того щоб вона могла перемагати гріх”.

Блаженніший владика дав практичні поради щодо Великої агіасми.

“Треба взяти в храмі свяченої води, вжити її та окропити нею своє житло: квартиру, будинок, кімнату тощо. Тому що Святим Духом все творіння живиться, – дав настанову владика. – Все має потребу в благодаті Святого Духа, вона всіх нас живить. А подається вона багатьма шляхами: у Таїнствах церковних і зокрема через святу воду”.

Насамкінець Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав йти тільки шляхом Божих заповідей.

“Нехай Господь допомагає, щоб ми, одержавши Таїнство Святого Хрещення, йшли тим шляхом, на якому це Таїнство приносить спасительну дію. Цей шлях розкриває нас і робить здібними вмістити в себе Вічне життя, а називається цей шлях – “шлях заповідями Божими”. Ми повинні виконувати Божі заповіді, які підносять людину, облагороджують людину, роблять красивою, величною та ведуть до вічного спасіння на небі во Христі Іісусі Господі нашім”, – підсумував Предстоятель.

Вас може зацікавити

Покаяння руйнує стіну між Богом і людиною, – Блаженніший Митрополит Онуфрій

Редактор Головний

Митрополит Онуфрій пояснив, яка молитва є найсильнішою

Редактор Головний

У п’ятницю третьої седмиці Великого посту єпископ Афанасій звершив Літургію Передосвячених Дарів

Редактор Головний