7.4 C
Lutsk
Неділя, 21 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Православні громади храмів єпархії продовжують збирати та передавати допомогу на потреби військових, лікарень та переселенців. ЧАСТИНА 4

З перших днів російського вторгнення на територію України храми Волинської єпархії Української Православної Церкви активно збирають та передають допомогу на потреби наших військових, медичних закладів міста та області, а також переселенцям, які приїздять до нашого краю з територій, де ведуться активні бойові дії.

Не стоять осторонь і православні храми Луцька та навколишніх сіл.

Тож публікуємо та пропонуємо до перегляду черговий фоторепортаж.

Священники Волинської єпархії передали для “Медичного центру реабілітації учасників бойових дій Луцької міської територіальної громади” медичні препарати, які були придбані на пожертви прихожан трьох храмів. Зокрема, Свято-Покровського храму м. Луцьк, храму на честь Різдва Христового с. Городище та храму на честь Волинської ікони Божої Матері у Луцьку.

Пункт прийому допомоги при храмі Волинської ікони Божої Матері нещодавно отримав гуманітарну допомогу з Німечинни. Прихожани храму та волонтери спільно з настоятелем храму прот. Олександром Богдановим передали на потреби вимушено переміщених осіб, які прибули до Луцька,  одяг, взуття, матраци, подушки, постіль, посуд, корм для тварин, рушники, побутову хімію, жіночу гігієну та дитячі іграшки.

Значну частину гуманітарної допомоги з Німеччини передали і на потреби 14-ої ОМБР (волинської бригади) та тероборони м. Луцька. Значну гуманітарну підтримку для Захисників зібрали і прихожани храму Волинської ікони Божої Матері. Передали, зокрема, ліхтарики, тепловентилятори, електрочайник, термокружки, каримати, спальні мішки, велику ємкість для питтєвої води, продукти харчування та більше 30 аптечок для воїнів.

Окрім цього, стараннями громади було передано необхідну допомогу для потреб клінічного пологового будинку міста Луцьк та Волинського обласного перинатального центру.

Стараннями Свято-Благовіщенського парафії м. Луцька та особисто настоятеля громади прот. Володимира Літвенчука на Волинь був доставлений гуманітарний вантаж від усієї повноти Польської Автокефальної Православної церкви та, зокрема, Варшавської митрополії і Варшавського Центру Культури Православної. Тож на потреби госпіталю ЗСУ Луцька були передані бинти, речі та харчі для біженців. Допомогу також отримали і переселенці та військові, які проживають у духовно-просвітницькому центрі при храмі на честь апостола Андрія Первозванного с. Струмівка. 

Православна громада Свято-Петро-Павлівського храму Луцька та настоятель парафії прот. Богдан Линник нещодавно допомогли організувати благодійну допомогу з Бельгії. Там, зокрема, громада міста Антверпен зібрала на потреби українців теплі речі, ковдри, аптечки, медикаменти, продукти харчування та товари першої необхідності.

Отриманий вантаж передано на потреби працівників поліції, блок постів Волині, перинатального центру та в пункти прийому біженців зі Сходу та Центру України, а також при першій можливості буде переміщено до Ірпеня.

 

Волонтери та прихожани Свято-Миколаївський храм м. Луцька систематично та постійно допомагають військовим ЗСУ, теробороні, біженцям та всім потребуючим територіальної громади Луцька.
Нещодавно парафія отримала допомогу від волонтерів з Німеччини та Польщі, яку передали для військових та біженців, а також і для тих лучан, які гостро потребують матерільної допомоги у важкий час війни.
Нещодавно у Свято-Покровському храму Луцька організували збір одягу для переселенців та гуманітарної допомоги для формування “пакунків першої необхідності” для українських військових.

Прихожани та клірики кафедрального собору Всіх Святих землі Волинської долучилися до придбання тепловізора на потреби наших військових.

Вас може зацікавити

Проповідь у Неділю про блудного сина

Редактор Головний

4 лютого 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У день Преображення Господнього архієпископ Нафанаїл очолив святкове богослужіння у Свято-Покровському храмі Луцька. ФОТОРЕПОРТАЖ

Редактор Головний