13.3 C
Lutsk
Неділя, 1 Жовтень, 2023
Проповіді Публікації

Немає безвихідних ситуацій – Божа Матір завжди допоможе знайти вихід, – Предстоятель

Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України сказав у своїй проповіді в день свята Покрову Пресвятої Богородиці.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Предстоятель нагадав, що в кожного є дві матері — мати, яка нас народила, і Матір Божа, Яка є заступницею і молитовницею за всіх нас, та закликав до щирої і смиренної молитви.

Як відзначив Блаженніший владика, завжди у складні хвилини свого життя людина звертається з особливою молитвою до Бога та Богородиці. «Коли людина здорова, не спокушається, то її молитва слабка, немічна. Але як тільки людиною оволодіває горе, хвороби, труднощі, в неї з’являється інша молитва — сильна, смиренна молитва», — наголосив він.

Архіпастир також підкреслив, що немає безвихідної ситуації в житті, ми просто не бачимо з неї вихід через свої гріхи.

«Коли ми не можемо самі вирішити свої проблеми, то повинні звернутися до Божої Матері і попросити Її допомоги, — дав настанову Його Блаженство. — Немає безвихідних ситуацій у житті. Тільки ми не завжди бачимо цей вихід, тому що ми грішні — не маємо мудрості, розсудливості, смирення. А Матір Божа Своїми молитвами завжди допоможе і покаже шлях, яким ми можемо вийти з того становища, в якому опинилися».

За словом Митрополита Онуфрія, найголовніше в земному житті — виконувати Святі Євангельські заповіді, які й допоможуть нам знайти цей правильний шлях.

«На шляху виконання заповідей людина знаходить усе, що їй потрібно для земного життя і для життя небесного. Людина, котра йде шляхом Євангельських заповідей, будує своє життя на законах Божих, а не на законах гріха, та має благословення Боже у своєму земному житті і в житті вічному», — відзначив Предстоятель.

Читати також: Проповідь у день свята Покрову Пресвятої Богородиці

Вас може зацікавити

Забобони на Трійцю: чому ми поклоняємося?

Редактор Головний

Проповідь в день шанування ікони Божої Матері «Скоропослушниця»

Редактор Головний

Людина може довгий період життя бути в Церкві, але так і не наповнитися Його Божественною любов’ю

Редактор Головний