13.5 C
Lutsk
Четвер, 13 Червень, 2024
Відео Новини УПЦ

Митрополит Володимир вважав, що для автокефалії УПЦ – ще не час: митр. Софроній. ВІДЕО

Ієрарх РПЦ в Україні: "Митрополит Володимир міг привести нас до автокефалії"

"Митрополит Володимир міг би привести нас до автокефалії". Про це сказав митрополит Софроній в інтерв'ю Релігійній правді. Діючий предстоятель РПЦ в Україні Онуфрій навіть не розглядав можливіть об'єднання…

Gepostet von Релігійна правда am Dienstag, 6. August 2019

Митрополит Софроній (Дмитрук) згадує, що Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан) не поспішав з рішенням питання про автокефалію Української Православної Церкви, повідомляє СПЖ.

Митрополит Черкаський і Канівський Софроній (Дмитрук) розповів, що Блаженніший Митрополит Володимир (Сабодан) неодноразово говорив: для автокефалії Української Православної Церкви час ще не настав.

«Кожен раз, коли зустрічався з Митрополитом Володимиром, я на нього натискав, я йому говорив (про автокефалію – Ред.), – поділився ієрарх. – А він кожен раз говорив мені: “Ти не будь гарячим, ще поки не час”».

Владика згадує, як він просив Блаженнішого Володимира не чекати іншого часу, тому що його поважає весь православний світ, і якщо він щось зробить в плані автокефалії, то «наші архієреї, велика частина» пішли б за ним. Однак на всі прохання отримував одну відповідь: «ще рано».

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл освятив храм у селі Забороль Луцького району. ФОТО

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив святкування з нагоди 25-річниці освячення храму у с. Крижівка

Редактор Головний

Єпископ Афанасій очолив молитву за загиблими у Другій світовій війні

Редактор Головний