4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

Митрополит Нафанаїл звершив читання другої частини покаянного канону у кафедральному соборі

19 березня 20224 року, у другий день Великого посту, керуючий Волинською і Луцькою єпархією митрополит Нафанаїл звершив читання другої частини Великого покаянного канону.

Другу частину канону владика прочитав у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської. Разом з архієреєм молились клірики храму та сотні лучан.

Звичайне добове коло постового богослужіння складається з Великого повечір’я, Утрені, Часів, Зображальних та Вечірньої. У перші чотири дні Великого посту під час повечір’я читається  Великий канон преподобного Андрія Критського. Хоча зусиль до його створення доклали декілька християнських письменників, назву канон отримав від автора початкового тексту. Великим канон названий не лише за незвичайну об’ємність (близько 250 тропарів), але й за поетичну досконалість, богословську висоту і зворушливість зображених почуттів. 

Завтра митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл звершить Літургію Передосвячених Дарів у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Нагадаємо,  митрополит Волинський і Луцький Нафанаїл очолив читання Великого покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Вас може зацікавити

Волинська єпархія організовує паломницьку поїздку у Святогірську Лавру

Редактор Головний

Єпископ Нафанаїл разом із волинською паствою взяв участь в урочистостях з нагоди свята Почаївської ікони Богородиці. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний

Керуючий справами УПЦ пояснив, чому людина не завжди чує заклик Господа

Редактор Головний