20.3 C
Lutsk
Субота, 15 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Клірик єпархії взяв участь в онлайн-конференції військового духовенства УПЦ

30 вересня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та під керівництвом голови Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина розпочала свою роботу онлайн-конференція військового духовенства Української Православної Церкви. 

У заході взяли участь співробітники Синодального військового відділу, більшість керівники єпархіальних військових відділів та військові священики. Волинську єпархію представляв голова відділу по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України протоієрей Олександр Мазурак.

На початку зустрічі владика Августин зачитав привітання Предстоятеля УПЦ учасникам зібрання, у якому Блаженніший Митрополит Онуфрій закликав священнослужителів особливу увагу приділити душпастирству серед воїнів-ветеранів, зокрема, учасників бойових дій та членів їхніх сімей.

Потім були обговорені питання нинішнього стану роботи з душпастирської опіки військовослужбовців та перспективи подальшої діяльності.

Також в рамках конференції член Української спілки психотерапевтів та Професійної Ліги психотерапевтів, керівник освітніх психологічних програм УПЦ протоієрей Тарас Марченко провів семінар стосовно організації роботи з військовослужбовцями, що мають посттравматичний стресовий розлад (ПТСР).

1 жовтня онлайн-конференція продовжила свою роботу. Зокрема, прот. Тарас Марченко провів відкриту лекцію-бесіду на тему «Від війни – до миру: як разом допомогти повернутись з війни».

Окрім учасників конференції, до лекції долучилися всі зацікавлені у даній проблематиці. Наприкінці зустрічі були підбиті підсумки роботи.

Надалі планується регулярне проведення таких конференцій та методичних занять.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив Вечірню з виносом Плащаниці

Редактор Головний

Що робити з нав’язливими думками про смерть

Редактор Головний

У будь-яких складних ситуаціях потрібно запитувати: «Господи, що нам робити, як вчинити?» – Предстоятель

Редактор Головний