3.9 C
Lutsk
Середа, 28 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Керуючий єпархією очолив Божественну літургію та чин Торжества Православ’я у кафедральному соборі. ФОТО

13 березня 2022 року, у Неділю першу Великого посту, Торжества Православ’я, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл звершив Божественну лiтургiю у кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму прот. Володимир Яцишин, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики храму.

Завершилося богослужіння особливим чином, який містить проголошення Православної віри, вічної пам’яті її проповідникам і захисникам та многоліття усім членам Церкви. Опісля чого владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

Архіпастир наголосив на тому, що Неділя Торжества Православ’я є особливо визначною для всієї повноти Церкви Христової, оскільки цього дня згадуються всі ті, хто зміцнював православну віру протягом багатьох століть, а також ті, хто сьогодні звершує своє служіння і свої подвиги заради поширення та захисту віри Христової.

Вас може зацікавити

21 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

На Ківерцівщині клірики єпархії звершили Чин поховання майора поліції Юрія Стеблянка

Редактор Головний

СВЯЩЕННИК УПЦ РОЗПОВІВ, ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС СВЯТОК

Редактор Головний