9.5 C
Lutsk
Четвер, 29 Лютий, 2024
Всі новини УПЦ

Керуючий справами УПЦ пояснив, що допоможе відрізнити істину від брехні

Все, що суперечить слову Божому, хоч би як воно підносилося і не виправдовувалося, є злом і брехнею.

Про це сказав керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич).

«Істина завжди утихомирює і закликає людину до самозаглиблення. Брехня ж, навпаки, відволікає людину від внутрішніх проблем – найголовніших і найнагальніших, переключаючи на зовнішні – другорядні та минущі. Головне і сьогодення перебуває всередині нас. Ми будуємо храм у власному серці, де має жити Сам Господь Бог.

Брехня і зло незмінно змушують засуджувати і ненавидіти інших, несуть агресію та руйнування. Добро завжди терпляче та милосердно. Істина вносить ясність і приносить тишу. Брехня заплутує і сіє розбрат, виводить людину з себе і в результаті веде до відчаю та спустошення», – пояснив митрополит Антоній.

Владика звернув увагу, що  завдання християн – вірити Богу та Його істині.

«Ми, християни, маємо безумовно вірити лише Євангелію, кожному слову. Вірити, що проповідь про Христа обійшла весь всесвіт, усі народи і перемогла світ, ставши основою життя. Вірити подвигу святих апостолів, мучеників та сповідників, які постраждали заради Господа нашого Іісуса Христа. Вірити у благодать Святого Духа, яка освячує світ і перебуває там, де є Христос. Вірити в милосердя Боже та Його спасительну волю. А решті ми, християни, не зобов’язані вірити», – підкреслив архієрей.

Джерело

Вас може зацікавити

10 червня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Великий Четвер архієпископ Нафанаїл очолив літургію та Чин омовіння ніг в кафедральному соборі

Редактор Головний

7 серпня 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний