22.2 C
Lutsk
Понеділок, 20 Травень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Казковий початок: Недільна школа при Свято-Миколаївському храмі Луцька відкрила двері для своїх учнів

При храмі святителя Миколая у Луцьку діє недільна школа, де Закону Божому навчаються діти та підлітки віком від 4 до 14 років. Діють молодіжний та спортивний клуби.

І ось знову у цій недільній школі розпочалося навчання, а своєрідний “перший дзвоник” відбувся 12 вересня. До слова, минулого року на навчання сюди записалося до 70 дітей.

Розпочалося усе із недільної Божественної літургії та молебню, які звершив настоятель та Свято-Миколаївського храму протоієрей Валентин Марчук. Після того юні вихованці недільної школи, їх батьки та родичі мали можливість поспілкуватися зі священниками та поміж собою.

Звісно, можна було поласувати смаколиками, при чому не лише печивом – можна було спробувати курячий шашлик та смачні м’ясні гарячі страви, приготовлені волонтерами общини святителя Миколая.

Унікальним сюрпризом цього року став виступ клоунів на чолі з Роман Молчанов. Діти були в захваті: свинка, голуби, кролик та фокуси – прикраса свята дитячої радості. Але найголовніший сюрприз для дітей та їх батьків приготували луцькі байкери, які цієї неділі теж завітали на свято. Вони залюбки катали на своїх мотоциклах усіх охочих.

“Як кажуть у нашому середовищі: “чужих дітей на дорозі не буває”. А коли ти даруєш дітям радість, бачиш ясну дитячу посмішку, то і самому на душі стає краще, отримуєш задоволення”, – діляться враженнями байкери.

А завершилося свято благодійною акцією, організованою головою громадської організації «Вірю! Надіюся! Люблю!» матінкою Оленою Марчук. Вона власноруч виготовила дитячі прикраси, кошти з продажу яких були передані для онкохворих дітей.

Вас може зацікавити

9 квітня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

29 червня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

10 ПОРАД, ЯК ПРОВЕСТИ РІЗДВЯНИЙ ПІСТ

Редактор Головний