23.3 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Архієпископ Нафанаїл взяв участь у святкуваннях з нагоди дня пам’яті прп. Амфілохія Почаївського

1 січня 2022 року, у Свято-Успенській Почаївській лаврі звершили святкові богослужіння з нагоди дня пам’яті преподобного і богоносного отця нашого Амфілохія, чудотворця Почаївського.

Участь у святкових заходах, серед інших архієреїв УПЦ, взяв і керуючий єпархією архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, а також священнослужителі єпархії. 

У день свята в Свято-Преображенському соборі були відслужені дві Божественні Літургії. Пізню Божественну Літургію Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський.

Йому співслужили митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, митрополит Почаївський Володимир, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, митрополит  Конотопський і Глухівський Роман, ректор Почаївської духовної семінарії архієпископ Шумський Іов, архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, єпископ Роменський і Буринський Тихон, єпископ Новобузький Варнава та численні гості в священному сані.

Святкові урочистості з нагоди дня пам’яті прп. Амфілохія закінчилися хресним ходом, під час якого мощі преподобного були віднесені до Печерного храму, де вони завжди почивають.

Вас може зацікавити

У день Благовіщення митрополит Нафанаїл звершив Богослужіння в кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний

17 ГРУДНЯ ПРАВОСЛАВНА ЦЕРКВА ШАНУЄ ПАМ’ЯТЬ СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ВАРВАРИ

Редактор Головний

У Великому Омелянику молитовно вшанували пам’ять загиблого військового. ФОТО

Редактор Головний