13.9 C
Lutsk
Неділя, 27 Вересень, 2020
Відео Волинська єпархія

Громада с. Нуйно – Президенту: Якщо у вас є любов до людей – допоможіть нам. ВІДЕО

В Нуйно є два храми – Свято-Преображенський та Свято-Покровський. Але, два храми, за активної підтримки влади, захопили представники ПЦУ.

Віруючі села Нуйно Камінь-Каширского району, у яких прихильники ПЦУ відібрали два храми, звернулись до Президента України Володимира Зеленського, з проханням захистити їх свободу віросповідання. Відео опубліковане на  YouTube-каналі «Перший Козацький».

В Нуйноє два храми – Свято-Преображенський в центрі села і Свято-Покровський на території сільського кладовища. Але, два храми, за активної підтримки влади, захопили представники ПЦУ.

У своєму  відеозверненні віруючі розповіли Президенту про те, що вони майже 30 років збирали гроші на ремонт цих храмів, ” збирали все на благо Церкви”.

Але, каже одна з прихожанок “тепер нас вигнали з храму! Ми нікому не потрібні! Молимось у хаті. Діти наші падають в обморок, у хаті тісно, та дуже жарко, людям стає погано”.

Тому віруючі вирішили звернутись до Володимира Зеленського з проханням про допомогу: ” Допоможіть нам, як глава держави, як Президент! Якщо у вас є хоч трохи любові до нас, до людей. Якщо ви маєте хоч трішки страху Божого! Допоможіть нам! Влада сільська нас ненавидить! Ми далі не можемо так жити! Допоможіть нам!”

Раніше ми писали:  На Камінь-Каширщині віруючі перекрили дорогу, та звернулись до Влади: Досить беззаконня

Джерело

Вас може зацікавити

Напередодні неділі 14-ої після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний

Престольне свято Свято-Вознесенської громади села Копачівка. ФОТО

Редактор Головний

Архієпископ Нафанаїл взяв участь у святкуваннях з нагоди дня пам’яті прп. Амфілохія Почаївського. ФОТО. ВІДЕО

Редактор Головний