9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Гонима громада села Городок відзначила престольне свято у «храмовій хатинці». ФОТО

У лютому 2019 року богоборча хвиля не минула і село Городок Маневицького району. За словами прихожан «церкву не забрали, а вкрали…»

Віруюче село плакало від розпачу і безсилля. Але віра та любов до Бога не давала впасти у відчай та опустити руки. Знайшлося приміщення колишнього магазину, де і згуртувались біля настоятеля отця Івана щиро віруючі люди, – йдеться на сайті єпархії.

За короткий час приміщення було облаштоване під храм, куди прихожани вклали свою любов, невтомну працю та матеріальні пожертви.

І ось 21 вересня – перше Престольне свято. «Храмова хатинка» переповнена прихожанами та гостями храму. На обличчях радість, неприховані сльози!

Благодать торкається та зігріває душі й серця, адже на богослужіння був привезений ковчег з часточками мощей Святогірських Святих.

Засвідчити свою підтримку, єдність у вірі та соборність Христової Церкви, прибули дванадцять священників з навколишніх сіл.

На богослужінні були присутні перший настоятель протоієрей Іван Білецький та насельник Свято-Успенської Почаївської Лаври ієродиякон Ісидор, виходець із села.

Божественну літургію очолив благочинний Маневицького округу протоієрей Тарас Огородник.

Милозвучно та піднесено звучав хор. Не покидало відчуття Торжества Православної віри, а той негатив та моторошні згадки просто зникали.

«Збудую церкву, і ворота пекла не здолають її» ­- сказав Господь. Слова Спасителя збуваються, коли споглядаєш, як віруючі села Городок єдиними вустами й серцем просять благословення, спасіння й захисту від усіляких спокус.

Допомагай їм Боже і приведи нас усіх до спасіння!

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій у день престольного свята відвідав православну громаду с. Луків

Редактор Головний

Свято-Іоанно-Богословська громада Луцька передала гуманітарну допомогу постраждалим селам на Київщині

Редактор Головний

Відбулося засідання єпархіальної ради

Редактор Головний