0.6 C
Lutsk
Четвер, 1 Грудень, 2022
Волинська єпархія Новини

Громада захопленого храму УПЦ в Угринові просить допомогти у зведенні нового

Днями відбулося освячення місця під будівництво домового храму, і тепер віруючим потрібно до зими встигнути залити фундамент, щоб вже навесні почати зводити стіни.

БФ «Фавор» звернувся до всіх небайдужих з проханням допомогти зібрати решту суми для Свято-Хрестовоздвиженської громади УПЦ села Угринів Горохівського району Волинської області, чий храм і всю церковну нерухомість представники УПЦ КП захопили ще у 2014 році.

«Днями відбулося освячення місця під будівництво храму в селі Угринів, здійснював його настоятель храму отець Ростислав, – йдеться в повідомленні, опублікованому на Фейсбук-сторінці благодійного фонду. – Для громади це було велике торжество – зовсім ще недавно покинута, заросла ділянка з розваленим будинком тепер стала ідеально чистою і рівною, готовою для закладки нового домового храму на честь ікони Пресвятої Богородиці «Несподівана Радість!»

У фонді зазначили, що підготовкою ділянки займалася «невелика, але сильна духом громада Угринова».

«Ми все ще можемо встигнути в цьому році, до зими, залити фундамент! Для цього нам потрібно трохи напружитися і зібрати відсутні 44 353 з необхідних 97 000 грн! Тоді з весни ми зможемо зводити стіни і накривати дах», – закликали в БФ «Фавор».

Допомогти громаді можна за цим посиланням.

«При пожертвуванні ви можете написати імена за здоров’я і за упокій, ми їх передамо отцю Ростиславу в Угринів і будемо згадувати самі, адже на фонді батюшка теж є!» – зазначили у фонді.

Нагадаємо, проект будівництва домового храму на честь ікони «Несподівана Радість» в Угринові відкрився в рамках програми «40 храмів», завданням якої є відновлення повноцінного церковного життя в тих селах, де в період з 2014 до 2018 року Київський патріархат захопив храми канонічної Церкви.

У селі Угринів Свято-Хрестовоздвиженський храм був захоплений 10 вересня 2014 року. Громада УПЦ КП, зареєстрована в Угринові в листопаді 2014 року, захопила храм УПЦ і всю церковну нерухомість, приватизувала будинок священика з сім’єю, що мешкає ній, настоятеля громади УПЦ і частково виписала тих, хто проживає, через суд у квітні 2016 року. До цього дня громада УПЦ звершує богослужіння в будинку, в якому проживає сім’я настоятеля.

Джерело 

Вас може зацікавити

Архієреї єпархії помолилися за перемогу українських військових у війні з Російською Федерацією

Редактор Головний

У неділю 19-у після П’ятидесятниці Архіпастир звершив Божественну літургію у селі Клітицьк. ФОТО

Редактор Головний

Волинська єпархія УПЦ відкрила у Луцьку соціальну їдальню для півтори сотні нужденних

Редактор Головний