18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Духовенство Волинської єпархії відвідало заходи з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності України. ФОТО

Священники Волинської єпархії з нагоди відзначення Дня прапора та Дня Незалежності України відвідали виставку “Прапори України та Волині – від Української революції до війни на Сході України” та взяли участь в урочистостях та мистецькій акції “Ім’ям України завжди дорожіть”, що відбувалися у стінах драмтеатру імені Т.Г.Шевченка.

З благословення Високопреосвященнішого Нафанаїла, архієпископа Волинського та Луцького, захід відвідали секретар Волинської єпархії прот. Микола Бондарук, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебідь та благочинний Луцького центрального округу прот. Олександр Богданов.

Як повідомили у відділі інформаційної політики Волинської ОДА, демонстрацію підготували науковці відділу новітньої історії в приміщенні Волинського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка. Виставка сформована на основі колекції з фондів музею.

На виставці представлені прапори Української революції. Значну частину виставки представили українські знамена, які піднімалися українськими бійцями в зоні АТО/ООС.

Також на виставці вивішено блакитний із золотою тамгою національний прапор кримських татар. Розміщено на виставці і традиційний стяг Холмщини, переселенці з якої проживають на Волині вже 75 років.

Варто зазначити, що після експонування у театрі, з 27 серпня виставка буде розгорнута у Волинському краєзнавчому музеї. Діяти вона буде включно до Дня захисника України.

Нагадаємо, священники Волинської єпархії взяли участь у святкуваннях з нагоди Дня прапора.

Вас може зацікавити

На Маневиччині клірики єпархії звершили Чин відспівування Захисника України

Редактор Головний

На кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської встановили ще один купол

Редактор Головний

Різдвяне послання керуючого Волинською єпархією Української Православної Церкви

Редактор Головний