-5.6 C
Lutsk
Середа, 8 Грудень, 2021
Волинська єпархія Новини

Благочинний Луцького центрального округу прот. Олександр Богданов взяв участь у засіданні Волинської Ради Церков

24 березня у приміщенні обласної ради відбулася зустріч представників влади, правоохоронних органів та робочої групи Волинської Ради Церков.

З благословення керуючого Волинською і Луцькою єпархію участь у заході взяв благочинний Луцького центрального округу прот. Олександр Богданов.

Звертаючись до присутніх, заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець наголосила на тому, що згідно Конституції України органи влади не мають права заборонити проводити богослужіння. Однак, за її словами, “як показали останні вихідні, люди безпечні, не всі ще до кінця розуміють усю необхідність впровадження карантину”.

“Люди збираються у храмах та навколо них натовпами. Тому ми звертаємося до керівників релігійних організацій, до священнослужителів з проханням вжити заходів з безпеки прихожан, забезпечити дотримання санітарно-гігієнічних норм та належне розміщення людей у храмі», – наголосила Світлана Мишковець.

Зауважимо, у храмах Волинської єпархії УПЦ здійснюється часте вологе прибирання із застосуванням антисептичних засобів; святині, до яких прихиляються віряни, протираються до та після богослужінь спиртовмісними розчинами; запивка, що подається вірянам після Святого Причастя, наливається в одноразовий посуд; у храмах забезпечена наявність питної води, одноразового посуду та антисептиків, а також облаштований вільний доступ до миття рук; одночасно у храмі під час Богослужіння перебуває не більше 10 осіб, а віряни, які моляться на вулиці, стоять на допустимій відстані один від одного, за чим слідкують священники храмів.

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл відвідав гониму громаду с. Новостав. ФОТО

Редактор Головний

Архіпастир очолив святкування у день пам’яті великомучениці Параскеви в селі Угриничі. ФОТО

Редактор Головний

У Неділю 34-у після П’ятидесятниці архієпископ Нафанаїл звершив Божественну літургію у кафедральному соборі

Редактор Головний