13.3 C
Lutsk
Неділя, 14 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини

Архієреї єпархії взяли участь у святкуваннях з нагоди дня обрітення мощей прп. Іова, ігумена Почаївського

10 вересня 2021 року Свято-Успенська Почаївська Лавра відзначає 362-річницю (1659) з дня обрітення мощей ігумена гори Почаївської – преподобного Іова, чудотворця Почаївського.

Участь у святкових заходах взяли також і архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл, вікарний архієрей єпархії єпископ Камінь-Каширський Афанасій, а також священнослужителі єпархії. 

Напередодні свята у Преображенському соборі Свято-Успенської Почаївської лаври були відслужені 9-й час та всенічне бдіння. Під час читання канону на утрені багатотисячний віруючий народ мав можливість поклонитись святим мощам та був помазаний святим єлеєм.

В самий день свята в Преображенському соборі були відслужені дві Божественні Літургії. Пізню Божественну Літургію очолив митрополит Хустський і Виноградівський Марк. Серед інших архієреїв йому співслужив і керуючий Волинською єпархією архієпископ Нафанаїл.

Святкові урочистості з нагоди дня пам’яті обрітення мощей прп. Іова закінчилися хресним ходом, під час якого мощі преподобного були віднесені до Печерного храму, де вони завжди почивають. Наприкінці богослужіння намісник Лаври всіх привітав зі святом на честь прп. Іова та побажав небесного предстательства святого у всіх життєвих починаннях. Закінчились урочистості співом многоліття.

Читати також: Преподобний Іов Почаївський і його сучасники

Всенічне бдіння

Божественна літургія

Вас може зацікавити

У селі Троянівка прощалися з загиблим у війні Героєм

Редактор Головний

Митр. Антоній (Паканич): Церква керована Духом Святим

Редактор Головний

Православний дитячий табір «Стежина добрА» запрошує на відпочинок у 2023 році. АНОНС

Редактор Головний