6.7 C
Lutsk
Понеділок, 20 Вересень, 2021
Волинська єпархія Всі новини Новини Фото

Архієпископ Нафанаїл освятив престол храму в селі Боровно Житнівського благочиння

8 серпня 2021 року, керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав громаду Храму на честь Різдва Божої Матері села Боровно Житнівського благочиння. У цей день владика Нафанаїл звершив на цій парафії Божественну літургію та освятив престол храму.

Разом з архіпастирем у храмі молились клірики Житнівської округи благочинний прот. Віктор Пащук, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму ієрей Артемій Пащук та гості у священному сані.

Владику зустріла численна громада.

З нагоди важливої події у житті парафії керуючий Волинською єпархією УПЦ на Малому вході відзначив настоятеля храму високою церковною нагородою правом носіння хреста з прикрасами.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Опісля Божественної літургії архієпископ Нафанаїл звернувся до усіх присутніх з словом проповіді та на завершення висловив подяку отцю настоятелю і прихожанам за працю та старанні молитви.

Від імені пастви настоятель подякував владиці та іншим гостям приходу за увагу та звершене Богослужіння.

Вас може зацікавити

Напередодні неділі 25-ої після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив всенічне бдіння у Свято-Покровському храмі. ФОТО

Редактор Головний

У «Стежині добра» відпочивали особливі – підопічні Центру реабілітації інвалідів «Джерело життя»

Редактор Головний

Напередодні неділі Всіх Святих землі Руської єпископ Афанасій звершив Всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний