23.3 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Новини

Архієпископ Нафанаїл освятив іконостас та розпис храму в селі Конюхи Локачинського благочиння

23 травня 2021 року, у неділю 4-у після Пасхи, про розслабленого, керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав громаду Свято-Михайлівського храму села Конюхи Локачинського благочиння. Цей молитовний дім – один з тих волинських храмів, котрі були зведені у недавні роки. У цей день владика Нафанаїл звершив на цій парафії Божественну літургію та освятив іконостас та розпис храму.

Владиці співслужили благочинний округи прот. Анатолій Собуцький, завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель місцевого храму священик Вадим Дрик та клірики єпархії.

На Малому вході керуючий єпархією, з благословіння Предстоятеля УПЦ, відзначив настоятеля храму високою церковною нагородою – хрестом з прикрасами.

Під час богослужіння лунала посилена молитва за мир в Україні та за єдність світового православ’я. Також були піднесені молитви за позбавлення від коронавірусної інфекції та здоров’я медичних працівників. Була виголошена молитва під час згубної пошесті та смертоносної зарази.

Опісля богослужіння архієрей звернувся до присутніх зі словом проповіді.

Від імені пастви настоятель подякував владиці та іншим гостям приходу за увагу та звершене Богослужіння.

Вас може зацікавити

16 січня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Навіть якщо усі навколо нас чинитимуть зло, ми повинні удосконалюватися у добрі, – Предстоятель УПЦ

Редактор Головний

6 жовтня 2023 року – православний календар

Редактор Головний