7.2 C
Lutsk
Четвер, 18 Квітень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування з нагоди престольного свята храму Волинської духовної семінарії

24 травня 2023 року, у стінах Волинської духовної семінарії відбулось святкове богослужіння з нагоди престольного свята семінарського храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія.

Цього дня Православна Церква вшановує пам’ять великих подвижників, які проповідували євангельське вчення, навертали людей у християнство, а також склали переклад на слов’янську мову церковних книг, які значно спростили богослужіння, зробивши його доступним для слов’ян.

Божественну літургію очолив Високопреосвященніший Нафанаїл, архієпископ Волинський та Луцький.

Цього дня владиці співслужили настоятель храму, ректор ВДС, архімандрит Євменій (Михалевський), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель Свято-Покровського храму Луцька архімандрит Феофан (Кирилюк), благочинний Луцького центрального округу прот. Олександр Богданов та сонм священнослужителів.

За богослужінням молились викладачі, студенти ВДС, парафіяни та гості храму.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Богослужбові піснеспіви виконували семінарський хор (під керівництвом Олександра Цюрика) та молодіжний хор семінарського храму “Покров” (під керівництвом Ірини Гайдучик).

Наприкінці богослужіння Архіпастир привітав з престольним святом ректора духовної школи, викладачів, студентів ВДС та прихожан семінарського храму. Наостанок  було виголошено многоліття всім, хто розділив свято духовної школи.

Вас може зацікавити

Клірики та віряни Волинської єпархії привітали митрополита Нафанаїла. ФОТО

Редактор Головний

Предстоятель УПЦ розповів, чому смиренні люди щасливі за будь-яких обставин

Редактор Головний

У Неділю 16-ту після Пʼятидесятниці Архіпастир очолив Божественну літургію в кафедральному соборі

Редактор Головний