10 C
Lutsk
Вівторок, 3 Жовтень, 2023
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл очолив святкування з нагоди 25-річчя відновлення чернечого життя в Чорторийському монастирі

У неділю, 25 вересня, в стінах древнього Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря села Старий Чорторийськ, молитовно відзначили 25-ту річницю з дня відновлення чернечого життя в обителі. Саме 25 років тому у напівзруйнованому Хрестовоздвиженському храмі було звершено Божественну літургію, а в монастирі загорілась невгасаюча лампада чернечої молитви.

Божественну літургію з цієї нагоди цього дня очолив керуючий єпархією архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Його Високопреосвященству співслужили намісник монастиря архімандрит Володимир (Гапонюк), секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, архімандрит Паїсій (Хомич), духовенство обителі та гості у священному сані.

На Малому вході архімандрит Володимир (Гапонюк), з благословіння Предстоятеля УПЦ, за заслуги перед Українською Православною Церквою був наголоджений орденом Нестора Літописця І ступеня.

Опісля Богослужіння владика звернувся до присутніх з проповіддю, в якій звернв увагу вірян на важливості відновлення чернечого життя у Хрестовоздвиженському монастирі, адже обитель стала острівком постійної молитви та місцем, де кожен може відволіктись від повсякденних турбот, заспокоївши себе розміреним темпом молитовного монастирського життя.

Насамкінець було звершено подячний молебень, в якому священики віддали дяку Богові за невидиму підтримку у справі відновлення монастиря.

Вас може зацікавити

Священнослужителі Волинської єпархії доправили до Херсону 20 тонн гуманітарної допомоги

Редактор Головний

Керуючий Волинською єпархією співслужив Предстоятелю у день 7-ої річниці інтронізації

Редактор Головний

13 січня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний