9.5 C
Lutsk
Четвер, 29 Лютий, 2024
Волинська єпархія Новини Фото

Архієпископ Нафанаїл очолив читання повного Великого канону прп. Андрія Критського у кафедральному соборі

14 квітня 2021 року, у середу п’ятої седмиці Великого Посту звершується особливе, довготривале Богослужіння – «Маріїне стояння», читання Великого канону преподобного Андрія Критського і житія преподобної Марії Єгипетської.

У кафедральному соборі Всіх Святих землі Волинської богослужіння очолив керуючий Волинською єпархію УПЦ архієпископ Нафанаїл.

Владиці співслужили завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель храму прот. Володимир Яцишин, прессекретар єпархії прот. Віктор Аніпко, благочинний Луцького кафедрального округу прот. Вадим Лебедь та клірики собору.

Відомо, що преподобна Марія Єгипетська, житіє котрої читають у цей день, тривалий час вела розпусне життя. Та одного дня Промисел Божий привів її до храму, в який вона не змогла увійти. Зрозумівши справжню причину цього явища, преподобна Марія покаялась, усвідомивши свою духовну недосконалість, та провела багато років у безлюдній пустелі у покаянні та молитві, що привело до стану святості.

Вас може зацікавити

“Новорічний” подарунок від “активістів ПЦУ” для гонимої православної громади села Садів. ФОТО

Редактор Головний

Напередодні Вербної Неділі архієпископ Нафанаїл очолив святкове всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний

У неділю 17-у після П’ятидесятниці єпископ Афанасій очолив богослужіння у храмі на честь св. Параскеви П’ятниці с. Підгірне

Редактор Головний