30.5 C
Lutsk
Середа, 17 Липень, 2024
Всі новини Новини УПЦ

Кожен християнин повинен своїм власним життям свідчити про Христа – Предстоятель

У своїй проповіді в день Вознесіння Господнього Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій розповів пастві про суть сьогоднішнього свята, а також нагадав вірним про великий поклик усіх християн — свідчити про Господа всьому світу. 

Блаженніший владика підкреслив, що через Своє Вознесіння Господь возніс на Небо людську природу, яку Він прийняв на Себе, і посадив її праворуч від Небесного Бога Отця. І нині Христос є посередником між Богом і людиною, Він ходатайствує за нас перед Отцем — наголосив Першосвятитель.

Предстоятель нагадав віруючим про події Вознесіння й, зокрема, про слова Спасителя, сказані Ним Своїм учням перед тим, як Він почав возноситися: «Ви приймете силу, коли зійде на вас Дух Святий; і будете Мені свідками в Ієрусалимі та по всій Іудеї і Самарії та аж до краю землі» (Діян. 1, 8).

«Кожна людина має одним зі своїх обов’язків бути свідком великої тайни спасіння людського роду, свідком Воскресіння Христового», — звернув увагу Архіпастир.

Звичайно, як зауважив Блаженніший владика, не всі мають дар слова для проповіді, але кожна людина повинна жити так, щоб свідчити про Бога.

Якщо ж життя людини не відповідає заповідям Божим, то будь-які її слова не мають цінності, а є лише, як наголосив Першосвятитель, «міддю дзвінкою».

«Коли ми живемо по заповідям Божим, то ми, може, це розуміємо, а може, і не розуміємо, але ми вже є свідками Того прекрасного Бога, Який так полюбив людину, що послав у світ Свого Єдинородного Сина, щоб світ був спасенний», — сказав Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Архіпастир побажав усім вірним вибудовувати своє життя на Божественних священних законах і бути свідками слави Христа у цьому світі та удостоїтися вічного блаженства і життя на Небі у Христі Іісусі, Господі нашому.

Вас може зацікавити

Напередодні Неділі 3-ї після П’ятидесятниці вікарій Волинської єпархії очолив Всенічне бдіння. ФОТО

Редактор Головний

На Волині колишній клірик УПЦ КП повернувся з розколу до Церкви

Редактор Головний

19 травня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний