20.3 C
Lutsk
Субота, 15 Червень, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архієпископ Нафанаїл очолив богослужіння з нагоди престольного свята Трьохсвятительського храму м. Луцьк. ФОТО

12 лютого 2022 року, громада на честь Трьох святителів, що у Луцьку, відзначила престольне свято – день небесних покровителів, трьох видатних богословів християнства, святителів Василія Великого, Григорія Богослова та Іоанна Златоустого.

У день, коли Православна Церква вшановує Собор вселенських учителів і святителів, у храмі громади Трьох святителів урочисто відслужили святкову Літургію. Богослужіння очолив керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл.

Владиці співслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Бондарук, настоятель храму протоієрей Сергій Дембовський, благочинний Луцького центрального округу протоієрей Олександр Богданов,   завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель кафедрального собору протоієрей Володимир Яцишин, голова Просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук та інші священики єпархії.

Під час богослужіння архієпископ Нафанаїл нагородив клірика храму отця Андрія Броновицького жовтим хрестом.

За богослужінням були піднесені особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Опісля Божественної літургії архієпископ Нафанаїл звернувся до вірян зі словом проповіді та розповів про значення подвигу святителів, про світлий приклад життя Іоанна Златоустого. Разом з тим владика відзначив прихожан храму медалями Волинської ікони Богородиці та архієрейськими грамотами, а також привітав настоятеля та православну громаду з престольним святом.

Вас може зацікавити

Проповідь у 7-му неділю після Пасхи

Редактор Головний

Помер заштатний клірик Волинської єпархії прот. Анатолій Зімоха

Редактор Головний

Сиротою залишився 12-річний син: на Маневиччині клірики єпархії звершили чин похорону загиблого воїна

Редактор Головний