12.2 C
Lutsk
Вівторок, 27 Лютий, 2024
Волинська єпархія Всі новини Фото

Архіпастир очолив святкове богослужіння з нагоди 2-ої річниці освячення Свято-Миколаївського храму Луцька

25 грудня 2022 року, у день пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського, Свято-Миколаївська громада Луцька відзначила другу річницю з дня освячення храму.  

З цієї нагоди була звершена святкова Божественна літургія, очолив яку керуючий єпархію архієпископ Волинський і Луцький Нафанаїл. Його Високопреосвященству співслужили архімандрит Аліпій (Сапіга), завідуючий канцелярією єпархії архімандрит Паїсій (Хомич), настоятель парафії прот. Валентин Марчук, клірики єпархії та гості у священному сані.

Під час Літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Також були піднесені заупокійні прохання за усіх полеглих українських воїнів, невинно вбитих під час війни та усіх спочилих православних християн.

Богослужбові піснеспіви виконував церковний хор під керуванням матінки Олени Марчук.

Під час Літургії Архіпастир звершив дияконську хіротонію над випускником Волинської духовної семінарії Романом Мартинюком.

Наприкінці Літургії біля ікони святителя Спиридона був звершений чин славління, після чого владика Нафанаїл привітав присутніх зі святом.

Вас може зацікавити

У неділю 10-у після П’ятидесятниці єпископ Афанасій звершив Божественну літургію у монастирі Києва

Редактор Головний

Єпископ Афанасій провів зустріч для дитячого табору “Друзі святителя Миколая”

Редактор Головний

Священники єпархії звершили панахиду за загиблими під Волновахою волинянами

Редактор Головний