23.2 C
Lutsk
Неділя, 16 Червень, 2024
Всі новини Календар

7 травня 2022 року – календар з повчанням

Мч. Савви Стратилата і з ним 70-ти воїнів (272).

Мч. Олександра Ліонського (близько 177). Мчч. Пасикрата і Валентина (228). Мчч. Євсевія, Неона, Леонтія, Лонгина та інших (303). Прп. Єлисавети чудотвориці (V). Прп. Фоми юродивого (546–560). Прп. Савви Печерського, в Ближніх печерах (ХIII). Прп. Олексія, затворника Печерського, в Ближніх печерах (ХIII). Свт. Симеона Трансильванського (1656) (Румун.). Мч. Сергія (1938). Сщмч. Бранко пресвітера (1941) (Серб.).

Молченської ікони Божої Матері (1405).

Євангельські Читання

Діян., 15 зач., V, 21-33. Ін., 19 зач., VI, 14-27.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ЩО СПОЧАТКУ ПЕТРО ТА ІОАНН ГОВОРИЛИ ВЛАДІ, ТЕ Ж ПОТІМ СКАЗАЛИ ЇМ І ВСІ АПОСТОЛИ: “ТРЕБА ПОВИНУВАТИСЯ БІЛЬШЕ БОГУ, АНІЖ ЛЮДЯМ; БОГ ОТЦІВ НАШИХ ВОСКРЕСИВ ІІСУСА, ЯКОГО ВИ УМЕРТВИЛИ, ПОВІСИВШИ НА ДВЕРІ; ЙОГО ПІДНЯВ БОГ ДЕСНИЦЕЮ СВОЄЮ У НАЧАЛЬНИКА ТА СПАСИТЕЛЯ, ЩОБ ДАТИ ІЗРАЇЛЮ ПОКАЯННЯ ТА ПРОЩЕННЯ ГРІХІВ; СВІДКИ ЙОМУ У ЦЬОМУ МИ ТА ДУХ СВЯТИХ, ЯКОГО БОГ ДАВ ТОМУ, ХТО ПОВИНУЄТЬСЯ ЙОМУ”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ЯКА ЩИРІСТЬ, ПОВНОТА ТА ЯСНІСТЬ СПОВІДУВАННЯ! БОГ ТАК ВЛАШТУВАВ, ЩОБ РОЗІП’ЯТОМУ БУТИ СПАСИТЕЛЕМ НАШИМ ЧЕРЕЗ ЗАЛИШЕННЯ ГРІХІВ У ПОКАЯННЯ. СВІДКИ – АПОСТОЛИ ОЧЕВИДЦІ ТА ДУХ СВЯТИХ, ЯКИЙ ЯВНО ДІЯВ У НИХ ТА У ВСІХ ВІРУЮЧИХ. ТІ Ж СВІДКИ І ДО НАШИХ ДНІВ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СИЛІ. ЩО СВ. АПОСТОЛИ ГОВОРЯТЬ, ЦЕ ТЕЖ, ЯК БИ МИ САМІ БАЧИЛИ ТА ЧУЛИ ТЕ СВОЇМИ ОЧИМА ТА ВУХАМИ.

І ДУХ БЛАГОДАТІ ДІЄ БЕЗПЕРЕРВНО У СВ. ЦЕРКВІ, У ЧУДОТВОРЕННЯХ, У ЗВЕРНЕННЯХ ГРІШНИКІВ ТА, ОСОБЛИВО, У ТИХ, ХТО СТАРАННО ПРАЦЮЄ ДЛЯ ГОСПОДА, В ЇХ ОСВЯЧЕННІ ТА ВИКОНАННІ ОЧЕВИДНИМИ БЛАГОДАТНИМИ ДАРАМИ. ОСТАННЄ НАДАЄ ВЕЛИКУ СИЛУ ПЕРШОМУ, І ОБОЄ РАЗОМ СИЛЬНІ УТВОРИТИ МІЦНЕ ПЕРЕКОНАННЯ В ІСТИНІ ХРИСТОВІЙ, У ВСІХ ДУШАХ ІСТИННОЛЮБНИХ. ВДЯЧНІСТЬ БОГУ ІСТИНИ, ЩО ІСТИНУ СВОЮ ТАК ЯВНО НАМ ПОКАЗАВ!

Вас може зацікавити

Проповідь у день пам’яті великомучениці Варвари

Редактор Головний

У селі Сошичне на Камінь-Каширщині попрощалися з полеглим Захисником України

Редактор Головний

27 травня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний