20.3 C
Lutsk
Понеділок, 15 Липень, 2024
Всі новини Календар

6 лютого 2022 року – календар з повчанням

Седмиця–загальниця.
Прп. Ксенії Римлянині (V).

Мчч. Вавили Сицилійського та учнів його Тимофія і Агапія (III). Прп. Македонія, Сирійського пустельника (близько 420). Перенесення мощей прмч. Анастасія Персіянина (VII). Свт. Герасима Великопермського, Устьвимського (1441). Мч. Іоанна Казанського (1529). Блж. Ксенії Петербурзької (XIX). Мч. Миколая (1918).

Євангельські Читання

Утр. – Мф., 43 зач., XI, 27-30. Літ. – 2 Пет., 66 зач., I, 20 – II, 9. Мк., 59 зач., XIII, 9-13 і за вівторок (під зачало): 2 Пет., 67 зач., II, 9-22. Мк., 60 зач., XIII, 14-23. Блж.: Гал., 213 зач., V, 22 – VI, 2. Лк., 24 зач., VI, 17-23.

Протягом усієї седмиці, включаючи середу і п’ятницю, посту немає.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СТРАХ БОЖИЙ МОЖЕ ПРИВЕСТИ ДО ПОЧАТКУ СВЯТОГО ТА БОГОУГОДНОГО ЖИТТЯ, А МОЖЕ І БУТИ НАЙВІРНІШИМ ЗАМІСНИКОМ ЙОГО, КОЛИ ХТО, СЛІДУЮЧИ ЙОГО ПЕРЕКОНАННЯМ, ПОКЛАДЕ ЦЬОМУ ПОЧАТОК.

 

УЧИТЬ НАС ЦЬОМУ НИНІШНІЙ АПОСТОЛ, НАВОДЯЧИ НА ПАМ’ЯТЬ ГРІЗНІ СУДИ БОЖІ ТА ПОКАРАННЯ, ТУТ ЩЕ ПОКАЗАНІ ТІ, ХТО НЕ ПІДКОРЯЄТЬСЯ ВОЛІ ЙОГО.

 

“АНГЕЛІВ, – ГОВОРИТЬ, – ЩО ЗГРІШИЛИ, НЕ ПОЩАДИВ”. БУЛИ ЧИСТІ І В ПРЕСВІТЛОМУ ПЕРЕБУВАЛИ ЖИТЛІ. АЛЕ ЯК ТІЛЬКИ ЗГРІШИЛИ, БУЛИ СКИНУТІ У ПЕКЛО. ЧИ НАС З ТОБОЮ ПОЩАДИТЬ, ЯКЩО ПІДЕМО ПРОТИ ВОЛІ ЙОГО?! РОЗЛИЛОСЯ НЕЧИСТІ ПРИ НОЇ. БОГ НАВІВ НА НИХ ПОТОП ТА ВСІХ ПОГУБИВ, ЗА ВИНЯТКОМ ВОСЬМИ ДУШ, СІМЕЙСТВА НОЯ. НЕ ПОДИВИВСЯ, ЩО БАГАТО ЇХ. ЧИ НАД ТОБОЮ ОДНИМ СТАНЕ ВІН РОЗДУМУВАТИ: ПОГУБИТИ ТЕБЕ ЧИ НІ, КОЛИ НЕ СТАНЕШ СЛУХАТИ ГЛАСУ ЙОГО?!

 

ДОВГО ПРОЩАВ ГОСПОДЬ СОДОМУ ТА ГОМОРУ. ВОНИ Ж ЗАМІСТЬ НАПОУМЛЕННЯ СПІШИЛИ НА ВЕРХ НЕЧИСТІ, ЗАТЕ, КОЛИ НЕ СПОДІВАЛИСЯ, БУЛИ ВРАЖЕНІ ВОГНЕМ, ЩО БУВ ОБРАЗОМ ВІЧНОГО ВОГНЮ, ЯКИЙ ЧЕКАЄ НА ВСІХ НЕЧЕСТИВИХ. НЕ МИНУТИ І ТОБІ ЦЬОГО ВОГНЮ, ЯКЩО ПІДЕШ ТИМИ ЖЕ ШЛЯХАМИ. НАГАДУЙ СОБІ ПРО ЦЕ, КОЛИ СИДИШ САМ СОБІ, ОСОБЛИВО У НІЧНІЙ ТИШІ ТА ТЕМРЯВІ, І ПРИМНОЖУЮЧИ ТИМ СТРАХ БОЖИЙ, БІЙСЯ ГРІХА, НІБИ В НЬОМУ ПІДКРАДАЛОСЯ ДО ТЕБЕ ПОЛУМ’Я ВОГНЮ ВІЧНОГО.

Вас може зацікавити

26 жовтня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

У Волинській духовній семінарії знову залунав дитячий гомін

Редактор Головний

7 травня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний