18.2 C
Lutsk
Середа, 19 Червень, 2024
Всі новини Календар

6 березня 2023 року – календар з повчанням

Седмиця 2 Великого посту.
Великий піст.
Прп. Тимофія в Символах (795). Свт. Євстафія, архієп. Антіохійського (337).

Свт. Георгія, єп. Амастридського (802–811). Сщмчч. Олександра Віслянського, Даниїла Алфьорова і Григорія Хлєбунова пресвітерів (1930); сщмчч. Константина П’ятикрестовського пресвітера, Павла Широкогорова диякона (1938); мц. Ольги Кошельової (1939). Козельщанської ікони Божої Матері (1881).

Євангельські Читання

На вечірні: – Бут. 3:21-4:7; Притч. 3:34-4:22. На 6-му часі: – Іс. 4:2-5:7.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“БІЛЬШЕ ВСЬОГО БЕРЕЖИ СЕРЦЕ ТВОЄ; ТОМУ ЩО У НЬОМУ ДЖЕРЕЛО ЖИТТЯ”. ПОГОВІВШИ, ПОСПОВІДАВШИСЬ ТА ПРИЧАСТИВШИСЬ СВ. ТАЇН, ХРИСТИЯНИН ПОНОВЛЮЄ У СОБІ БЛАГОДАТНІ ДЖЕРЕЛА, ЯКІ БУЛИ ВІДКРИТІ У НАС СВ. ХРЕЩЕННЯМ, ЯКІ ПОТІМ СТІЛЬКИ РАЗІВ БУЛИ ЗАСМІЧЕНІ НЕДБАЛЬСТВОМ ТА ПАДІННЯМИ, ТА СКІЛЬКИ РАЗІВ ОЧИЩЕНІ ПОКАЯННЯМ.

 

ТЕПЕР ЗНОВУ ОЧИЩЕНІ ВОНИ ПІСЛЯ ОСТАННІХ ПАДІНЬ. БУДЕМО ЖЕ ЗБЕРІГАТИ ЇХ, ПРИНАЙМНІ З ЦЬОГО ЧАСУ, ВІД ЗАСМІЧЕННЯ ЗНОВУ НЕУВАЖНІСТЮ, РОЗСІЯНІСТЮ ТА НЕДБАЛЬСТВОМ У ТИХ ДІЯХ, ЯКИМИ ПІДТРИМУЄТЬСЯ ЧИСТОТА ТА ВИПРАВНІ ТЕЧІЇ ВОД ЇХ.

 

ПРОДОВЖИМО ПІСТ, НЕ ДАМО ВОЛІ ПОЧУТТЯМ, НЕ ПРИПИНИМО СТАРАННИХ МОЛИТОВ ТА СЛІЗ, НЕ ЗАБУДЕМО СПРАВ ЛЮБОВІ, ПРОДОВЖИМО СЛУХАННЯ СЛОВА БОЖОГО, БІЛЬШЕ Ж ВСЬОГО БУДЕМО РОЗМОВЛЯТИ З ГОСПОДОМ, ЯКИЙ У НАС, І ЦІЄЮ БЕСІДОЮ НЕХАЙ ПІДТРИМАЄМО У СОБІ СТРАХ БОЖИЙ ТА РЕВНІСТЬ ДО БОГОДОГОДЖАННЯ, У ЯКИХ ОСОБЛИВО ПРОЯВЛЯЄ СЕБЕ ДЖЕРЕЛО НАШОГО ДУХОВНОГО ЖИТТЯ.

Вас може зацікавити

5 серпня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

5 вересня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Напередодні Хрестопоклонної неділі архієпископ Нафанаїл звершив всенічне бдіння у кафедральному соборі. ФОТО

Редактор Головний