19.4 C
Lutsk
Середа, 12 Червень, 2024
Календар

3 березня 2021 року – календар з повчанням

Седмиця м’ясопусна. Глас 2.
День пісний.
Дозволяється риба.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Льва, Папи Римського (461).

Свт. Агапіта спов., єп. Синадського (IV). Свт. Флавіана спов., патріарха Царгородського (449-450). Прп. Косми Яхромського (1492).

Прп. Володимира сповідника (1933).

Євангельські Читання

1 Ів., 73 зач., III, 21 – IV, 6. Мк., 65 зач., XIV, 43 – XV, 1.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ТРЕБА ДОПОМОГА – ПРОСИ. ПРОСИВ, ГОВОРИШ, НЕ ДАНА. АЛЕ ЯК ЖЕ ІНШИМ ДАЄТЬСЯ? У ГОСПОДА НЕМАЄ УПЕРЕДЖЕНОСТІ, ЩОБ ОДНОМУ ДАТИ, А ІНШОМУ НЕ ДАТИ, БЕЗ ВСЯКОЇ ПРИЧИНИ. ВІН УСІМ ГОТОВИЙ ДАТИ. ЯКЩО ОДНОМУ І НЕ ДАСТЬ, ТО ПРИЧИНА НЕ У НЬОМУ, А У ТОМУ, ХТО ПРОСИТЬ ДОПОМОГИ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

МІЖ ЦИМИ ПРИЧИНАМИ МОЖУТЬ БУТИ І ТАКІ, ЯКІ МИ І ВГАДАТИ НЕ МОЖЕМО. АЛЕ Є ПРИЧИНИ ВИДИМІ, ВСЯКОМУ САМОМУ ВИДНІ. НА ОДНУ З ТАКИХ – ЧИ НЕ НАЙГОЛОВНІШУ? – ВКАЗУЄ СВ. ІОАНН У ВІДСУТНОСТІ СМІЛИВІСТЬ, А ВІДСУТНОСТІ СМІЛИВОСТІ ВИНИКАЄ З ОСУДЖЕННЯ СЕРЦЯ АБО СОВІСТІ.

 

“ВОЗЛЮБЛЕНІ, – ГОВОРИТЬ, – ЯКЩО СЕРЦЕ НАШЕ НЕ ОСУДЖУЄ НАМ, ТО МИ МАЄМО СМІЛИВІСТЬ ПЕРЕД БОГОМ, І ЧОГО НЕ ПОПРОСИМО, ОТРИМАЄМО ВІД НЬОГО, ТОМУ ЩО ДОТРИМУЄМОСЯ ЗАПОВІДЕЙ ЙОГО ТА РОБИМО БЛАГОУГОДНЕ ПЕРЕД НИМ”.

 

ДО ЦИХ СЛІВ НІЧОГО ДОДАТИ. УСЕ ЗРОЗУМІЛО САМЕ СОБОЮ. ЧИ ГОСПОДАР СТАНЕ ДОПОМАГАТИ НЕВІРНОМУ СЛУЗІ АБО РОЗПУСНИКОВІ? А ГОСПОДЬ НІБИ ПОТУРАТИ БУДЕ НАМ, КОЛИ МИ НЕ ХОЧЕМО ДОГОДЖАТИ ЙОМУ ТА ЗАПОВІДІ ЙОГО ТВОРИТИ, КОЛИ, МОЖЛИВО, ТУТ ТО І ЗА МОЛИТВУ БЕРЕМОСЯ ТІЛЬКИ ТОДІ, КОЛИ НАСТАЛА КРАЙНЯ ПОТРЕБА?!

Вас може зацікавити

9 квітня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

9 квітня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

30 липня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний