13.5 C
Lutsk
Четвер, 13 Червень, 2024
Календар

27 жовтня 2020 року – календар з повчанням

 Мчч. НазаріяГервасіяПротасіяКелсія (54-68). Совершается служба со славословиемПрп. Параскеви-Петки Сербської (XI).

Сщмч. Сильвана, пресвітера Газського (IV). Прп. Николи Святоші (Святослава), кн. Чернігівського, Печерського чудотворця (1143). 

Сщмч. Михаїла пресвітера (1921). Свт. Амвросія спов. єп. Кам’янець-Подільського (1932). Сщмч. Петра пресвітера (1937). Прмч. Максиміліана (1938).

Яхромської  ікони Божої Матері (XV).

Євангельські Читання

Кол., 249 зач., I, 1-2, 7-11. Лк., 34 зач., VIII, 1-3.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ГОСПОДЬ ПРОПОВІДУЄ, ЖІНКИ СЛУЖАТЬ ЙОМУ ВІД МАЄТКІВ СВОЇХ, ТАКИМ ЧИНОМ, НІБИ СТАЮть

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский СПІВУЧАСНИЦЯМИ САМОЇ ПРОПОВІДІ.

 

НЕ ВСІМ ДАНО ПРОПОВІДУВАТИ ЄВАНГЕЛІЄ, АЛЕ ВСІ МОЖУТЬ СПРИЯТИ ЙОГО РОЗПОВСЮДЖЕННЮ ТА БУТИ СПІВУЧАСНИКАМИ У ЦІЙ ПЕРШІЙ НА ЗЕМЛІ СПРАВІ.

 

ТАКИХ СПІВУЧАСНИКІВ ТА СПІВУЧАСНИЦЬ БАГАТО БУЛО ПІД ЧАС ПРОПОВІДНИЦЬКИХ ТРУДІВ СВЯТИХ АПОСТОЛІВ, А ПОТІМ ЇХ НАСТУПНИКІВ І, ЗРЕШТОЮ, У ВСІЙ ІСТОРІЇ ЦЕРКВИ. Є ВОНИ І ДО НИНІ.

 

НАШІ АПОСТОЛИ НА КАВКАЗІ І В РІЗНИХ МІСЦЕВОСТЯХ СИБІРУ СТАРАННО ТРУДЯТЬСЯ, ТЕРПЛЯЧИ ВСЯКІ ПОТРЕБИ ТА ВСЯКІ ПОЗБАВЛЕННЯ. ВОНИ ПРОДОВЖУЮТЬ СПРАВУ ГОСПОДА ТА УДОСТОЯТЬСЯ ГІДНОЇ ВІДПЛАТИ. ГОСПОДЬ СКАЗАВ: “ХТО ПРИЙМАЄ ТОГО, КОГО Я ПОШЛЮ, МЕНЕ ПРИЙМАЄ” (ІН. 13, 20).

 

ЗНАЧИТЬ, ВІН ОТОТОЖНЮЄ СЕБЕ З ТИМИ, КОГО ПОСИЛАЄ НА ПРОПОВІДЬ; ВІДПОВІДНО, І ПОСЛУГУ, ЯКУ НАДАЮТЬ ПОСЛАННИКИ ЙОГО, ОТОТОЖНЮЄ ВІН З ПОСЛУГОЮ СОБІ САМОМУ. ЗА ЗАКОНОМ БЛАГОДАТІ ТА ПРАВДИ ЙОГО, ХТО ЯК КОГО ПРИЙМАЄ, ТОЙ І ТАКУ НАГОРОДУ ОТРИМУЄ (МФ. 10, 41).

 

А ЦЕ ДОСТАТНЄ, ЗДАЄТЬСЯ, СПОНУКАННЯ НЕ ЗМЕНШУВАТИ РУКИ СВОЄЇ У ЖЕРТВАХ НА ДОПОМОГУ ВЕЛИКІЙ СПРАВІ ПРОПОВІДІ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ.

Вас може зацікавити

25 квітня 2024 року – календар з повчанням

Редактор Головний

13 лютого 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

1 січня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний