4.5 C
Lutsk
П’ятниця, 19 Квітень, 2024
Всі новини Календар

27 серпня 2022 року – календар з повчанням

Передсвято Успіння Пресвятої Богородиці. Прор. Михея (з 12-ти пророків) (VIII ст. до Р. Х.).

Сщмч. Маркела, єп. Апамейського (близько 389). Перенесення мощей прп. Феодосія Печерського (1091). Прп. Аркадія Новоторзького (ХI). Сщмч. Василія, архієп. Чернігівського, та з ним прмч. Матфея і мч. Олексія (1918). Сщмч. Володимира пресвітера (1920); сщмчч. Володимира і Миколая пресвітерів, прмч. Єлевферія, прмцц. Єви ігумені, Євдокії і мч. Феодора (1937); прп. Олександра спов. (1961).

Нарвської (1558) та іменованої «Бесідна» (1383) ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

Утр. – Мф., 43 зач., XI, 27-30. Літ. – Прп.: Євр., 334 зач., XIII, 7-16. Лк., 24 зач., VI, 17-23. Ряд.: 1 Кор., 123 зач., I, 3-9. Мф., 78 зач., XIX, 3-12.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ГОСПОДЬ КАЖЕ, ЩО ПОДРУЖНІЙ СОЮЗ ВІД ПОЧАТКУ САМ БОГ БЛАГОСЛОВИВ І ВКЛАВ ЗАКОН ЦЕЙ У ЄСТВО НАШЕ; ПРО ТИХ ЖЕ, ХТО ХОЧЕ НЕ ОДРУЖУВАТИСЯ, СКАЗАВ: “ХТО МОЖЕ ВМІСТИТИ, ХАЙ ВМІСТИТЬ”.

 

ЗРОЗУМІЛО, ЩО ХОЧ І ВИЗНАВ ВІН ШЛЮБ ЗАКОНОМ ПРИРОДНІМ, АЛЕ НЕ НАСТІЛЬКИ НЕОБХІДНИМ ТА НЕМИНУЧИМ, ЩОБИ НЕ БУЛО МІСЦЯ БЕЗШЛЮБНОСТІ. І ОСТАННЄ ВІН ДОЗВОЛЯЄ, АЛЕ ОБМЕЖУЄ УМОВОЮ, ЯКА ЗБЛИЖУЄ ЙОГО З ЗАКОНОМ ЄСТВА.

 

СКОПЕЦЬ ВІД НАРОДЖЕННЯ – БЕЗШЛЮБНИЙ ЗА ЗАКОНОМ ПРИРОДИ; АЛЕ І ТОЙ, ХТО ЗА СВОЇМ БАЖАННЯМ СТАВИТЬ СЕБЕ У ТАКЕ СТАНОВИЩЕ, В ЯКОМУ ПРИРОДНІЙ СКОПЕЦЬ ЗНАХОДИТЬСЯ ВІД НАРОДЖЕННЯ БЕЗ УЧАСТІ СВОЄЇ ВОЛІ – СТАЄ НА ОДНІЙ З НИМ ЛІНІЇ ЩОДО ПРИРОДНІХ ПОТРЕБ.

 

ВІДПОВІДНО, У ЦЬОМУ ПЛАНІ ЯК ПЕРШИЙ, ТАК І ДРУГИЙ – БЕЗШЛЮБНІ ВІД ПРИРОДИ. ЧОМУ Ж ДУХОВНЕ СКОПЧЕСТВО АБО Ж ДОБРОВІЛЬНА БЕЗШЛЮБНІСТЬ ВВАЖАЄТЬСЯ НЕПРИРОДНІМ?

 

ТОМУ, ЩО НЕ РОЗУМІЮТЬ ЄСТВА. У НИХ ТІЛЬКИ ТЕ ПРИРОДНЄ, ЩО ПРИРОДНЄ ТІЛУ, А ЩО ПРИРОДНЄ ДУХУ І ЩО У ХОДІ ВПЛИВУ ЙОГО НА ТІЛО СТАЄ ПРИРОДНІМ, ТОГО ВОНИ НЕ ХОЧУТЬ ВВАЖАТИ ПРИРОДНІМ.

 

І ЯКБИ Ж ТО ВСІ ЦІ ЛЮДИ БУЛИ ІЗ МАТЕРІАЛІСТІВ, АЛЕ Ж НІ: ПОГОВОРИТИ З НИМИ ПРО ЩО-НЕБУДЬ ІНШЕ, ВОНИ ТЕЖ БУДУТЬ МУДРУВАТИ.

Вас може зацікавити

Архієреї єпархії взяли участь у святкуваннях з нагоди 425-річчя перенесення Почаївської чудотворної ікони

Редактор Головний

29 червня 2019 року

Редактор Головний

Істинне щастя не на землі, а на небі

Редактор Головний