23.3 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Всі новини Календар

27 червня 2022 року – календар з повчанням

Седмиця 3-тя після П’ятидесятниці.

Прор. Єлисея (IХ ст. до Р. Х.). Свт. Мефодія, патр. Константинопольського (847). Блгв. кн. Мстислава, у Святому Хрещенні Георгія, Хороброго, Новгородського (1180). Прп. Мефодія, ігумена Пешноського (1392). Прп. Єлисея Сумського (XV–XVI). Сщмч. Іосифа пресвітера (1918); сщмчч. Олександра, Павла пресвітерів і Миколая диякона (1938). Знайдення мощей сщмч. Володимира, митр. Київського (1992). Собор Дивєєвських святих.

Олешківської (Феодорівської) ікони Божої Матері (1908).

Євангельські читання

Утр. – Ін., 35 зач. (від полу), X, 1-9. Літ. – Рим., 94 зач., VII, 1-13. Мф., 34 зач., ІX, 36 – X, 8. Прор. (під зачало): Як., 57 зач., V, 10-20. Лк., 14 зач., IV, 22-30. Сщмч.: Євр., 334 зач., XIII, 7-16. Лк., 67 зач., XII, 32-40.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Посилаючи СВ. АПОСТОЛІВ НА ПРОПОВІДЬ, ГОСПОДЬ ЗАПОВІДАВ ЇМ КЛИКАТИ УСІХ , КАЖУЧИ: “НАБЛИЗИЛОСЬ ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ”, ТОБТО ПРИЙШЛО ЦАРСТВО – ІДІТЬ СЮДИ.

 

ЩО Ж НАМ ПРОПОВІДУВАТИ? НАМ УСІМ ПОТРІБНО КРИЧАТИ: СИНИ ЦАРСТВА, НЕ БІЖІТЬ З ЦАРСТВА В НЕВОЛЮ ТА РАБСТВО, ТОМУ ЩО БІЖАТЬ.

ДЕКОГО ПОЛОНИТЬ ВОЛЯ РОЗУМУ: ”НЕ ХОЧЕМО, КАЖУТЬ, КАЙДАНІВ ВІРИ ТА ГНІТУ АВТОРИТЕТУ, НАВІТЬ БОЖЕСТВЕННОГО; САМІ ВСЕ РОЗГАДУЄМО ТА ВИРІШУЄМО”. ОТ І ВИРІШИЛИ. НАПРИДУМУВАЛИ БАЙОК, У ЯКИХ БІЛЬШЕ НЕПОТРІБНОГО, НІЖ У МІФОЛОГІЇ ГРЕКІВ, І  ЗВЕЛИЧУЮТЬСЯ.

 

ДЕКОГО ЗАВОЛІКАЄ ШИРОКА ДОРОГА приСТРАСТІ: ”НЕ ХОЧЕМО, КАЖУТЬ, ЗНАТИ ДОБРІ ЗАПОВІДІ, НІ ВИМОГ СОВІСТІ, – ЦЕ ВСЕ НЕ ДОСЯЖНЕ: НАМ ПОТРІБНА РЕАЛЬНІСТЬ, ТУ, ЩО МОЖНА БАЧИТИ. І ПІШЛИ ЗА НЕЮ. ЩО Ж СТАЛО В РЕЗУЛЬТАТІ?

“ПРИЛОЖИЛИСЬ СКОТОМ НЕСМИСЛЕННИМ”. ЧИ НЕ ВІД ПАДІННЯ МОРАЛІ НАРОДИЛАСЬ ТЕОРІЯ ПОХОДЖЕННЯ ЛЮДИНИ ВІД ТВАРИНИ? ОСЬ КУДИ ЗАХОДЯТЬ! А ВСІ БІЖАТЬ ВІД БОГА, УСІ БІЖАТЬ…

Вас може зацікавити

Архієпископ Нафанаїл звершив панахиду у день шостої річниці упокоєння митрополита Ніфонта

Редактор Головний

Відбулося розширене засідання Єпархіальної ради

Редактор Головний

19 серпня Церква святкує День Преображення Господнього

Редактор Головний