9.6 C
Lutsk
Середа, 24 Квітень, 2024
Всі новини Календар

26 жовтня 2022 року – календар з повчанням

Іверської ікони Божої Матері. Мчч. Карпа, єп. Фіатирського, Папіли диякона, Агафодора та мц. Агафоніки (близько 251).

Мч. Флорентія (I–II). Мч. Веніаміна диякона (421–424). Прп. Никити спов. (близько 838). Прп. Веніаміна Печерського, в Дальніх печерах (XIV). Свт. Мелетія, патр. Александрійського (1601). Спомин чуда вмц. Злати (Хриси) у Скоп’є (1912). Сщмчч. Інокентія і Миколая пресвітерів (1937). Знайдення мощей сщмч. Фадея, архієп. Тверського (1993).

Седмиєзерної (ХVII) та Звіринецької ікон Божої Матері.

Євангельські Читання

Утр. – Лк., 4 зач., I, 39-49, 56. Літ. – Флп., 243 зач., II, 24-30. Лк., 37 зач., VIII, 22-25. Богородиці: Флп., 240 зач., II, 5-11. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

СІДАЮЧИ У ЧОВЕН, ЩОБИ ПЕРЕПЛИВТИ НА ІНШУ СТОРОНУ ОЗЕРА, ЧИ ДУМАЛИ АПОСТОЛИ, ЩО ЗУСТРІНУТЬ БУРЮ ТА ЩО БУДЕ ЇХ ЖИТТЯ В НЕБЕЗПЕЦІ? МІЖ ТИМ, ЗА СЕКУНДУ ПІДНЯЛАСЬ БУРЯ І ВОНИ УЖЕ Й НЕ МАЛИ НАДІЇ НА ТЕ, ЩОБ ЗАЛИШИТИСЯ ЖИВИМИ.

 

ТАКИЙ ШЛЯХ НАШОГО ЖИТТЯ. НЕ ЗНАЄШ, ЯК І ЗВІДКИ ПРИЛЕТИТЬ БІДА, ЯКА МОЖЕ ЗНИЩИТИ НАС. ТО ПОВІТРЯ, ТО ВОДА, ТО ЗВІР, ТО ЛЮДИНА, ТО ПТАХ, ТО ДІМ, ПРОСТО КАЖУЧИ, ВСЕ ТЕ, ЩО ОТОЧУЄ НАС, МОЖЕ СТАТИ ЗНАРЯДДЯМ НАШОЇ СМЕРТІ. ЗВІДСИ ЗАКОН: ЖИВИ ТАК, ЩОБ ЩОХВИЛИННО БУВ ГОТОВИЙ ЗУСТРІТИ СМЕРТЬ І БЕЗ СТРАХУ ВСТУПИТИ У ЇЇ ВЛАДУ.

 

ЗАРАЗ ТИ ЖИВИЙ, А ХТО ЗНА, ЧИ ЖИТИМЕШ ЧЕРЕЗ ХВИЛИНУ? ЗА ЦІЄЮ ДУМКОЮ І ТРИМАЙ СЕБЕ. РОБИТИ ВСЕ РОБИ, ЯК ПОТРІБНО ЗГІДНО УСТРОЮ ЖИТТЯ ТВОГО, АЛЕ НІКОЛИ НЕ ЗАБУВАЙ, ЩО МОЖЕШ У МИТЬ ПЕРЕСЕЛИТИСЬ В КРАЇНУ, ПОВЕРНЕННЯ З ЯКОЇ НЕ БУДЕ. ЯКЩО НЕ ПАМ’ЯТАТИМЕШ ПРО ЦЕ, НЕ ВІДВЕДЕ ВОНО ТЕБЕ ВІД ПЕВНОЇ ГОДИНИ, В НАВМИСНЕ ВИГНАННЯ ДУМКИ ТВОЄЇ ЦЬОГО РІШУЧОГО ПЕРЕВОРОТУ НЕ ЗМЕНШИТЬ ВІЧНОГО ЗНАЧЕННЯ ТОГО, ЩО БУДЕ З НАМИ ПО ТОМУ.

 

ВІДДАВШИ ЖИТТЯ СВОЄ В РУКИ БОГА, ГОДИНУ ЗА ГОДИНОЮ ПРОВОДЬ З ДУМКОЮ, ЩО КОЖНА З НИХ ОСТАННЯ. У ЖИТТІ ВІД ЦЬОГО ЗМЕНШИТЬСЯ ЛІК ПУСТИХ ВТІХ, А ПІСЛЯ СМЕРТІ В РАЗИ БУДЕШ МАТИ ВИНАГОРОДУ ЦЕ ОБМЕЖЕННЯ РАДІСТЮ, ЯКІЙ НІЧОГО РІВНОЦІННОГО НЕМАЄ У ВТІХАХ ЖИТТЯ.

Вас може зацікавити

Предстоятель УПЦ: Турбота про захисників України – зараз наша найголовніша місія

Редактор Головний

17 березня 2023 року – календар з повчанням

Редактор Головний

Предстоятель про духовне життя: думки та настанови

Редактор Головний