21.4 C
Lutsk
Четвер, 18 Липень, 2024
Всі новини Календар

12 листопада 2021 року – календар з повчанням

Седмиця 21-а після П’ятидесятниці. Глас 3.
День пісний.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Зіновія, єп. Егейського, і сестри його Зіновії  (285).

Апп. від 70-ти ТертіяМарка, Іуста Артеми  (I). Сщмч. Маркіана, єп. Сиракузького (II). Мц. Євтропії  (бл. 250). Мц. Анастасії  Солунської (III). Св. Стефана Мілютіна, короля Сербського (1320), брата його Драгутина (1316) та матері їх Єлени  (1306) (Серб.).

Сщмч. Матфея диякона (1942). Знайдення мощей свт. Агафангела спов., митр. Ярославського (1998). Знайдення мощей прп. Євтропії Херсонської (2009)

Озерянської ікони Божої Матері (XVI).

Євангельські Читання

Кол., 253 зач., II, 1-7. Лк., 58 зач., XI, 23-26.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

“ХТО НЕ ЗІ МНОЮ, ТОЙ ПРОТИ МЕНЕ; І ХТО НЕ ЗБИРАЄ ЗІ МНОЮ, ТОЙ РОЗКИДАЄ”. ВИХОДИТЬ, ЩО МОЖНА ЦІЛИЙ ВІК ТРУДИТИСЯ І ДУМАТИ, ЩО ЗІБРАНО БАГАТО ВСЯКОГО ДОБРА, А ВСЕ НІ ДО ЧОГО, ОСКІЛЬКИ ЗІБРАНО БУЛО НЕ З ГОСПОДОМ.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

ЩО Ж ОЗНАЧАЄ “ЗБИРАТИ З ГОСПОДОМ”?  ТРУДИТИСЯ І ДІЯТИ ПО ВІРІ В ГОСПОДА, ЗА ЗАПОВІДЯМИ ЙОГО, З ДОПОМОГОЮ БЛАГОДАТІ ЙОГО, НАДИХАЮЧИСЬ ОБІТНИЦЯМИ ЙОГО, – ЖИТИ ТАК, ЩОБ ДУХОМ ЖИТТЯ БУВ ДУХ ХРИСТА.

 

Є У СВІТІ ДВІ СФЕРИ – ДОБРА І ЗЛА, ІСТИНИ ТА НЕПРАВДИ. ТІЛЬКИ ДОБРО ТА ІСТИНА СКЛАДАЮТЬ СПРАВЖНЄ МАЙНО, МІЦНЕ ТА ЦІННЕ, АЛЕ ДОБРО ТА ІСТИНА ТІЛЬКИ ВІД ГОСПОДА, І ЗДОБУВАЮТЬСЯ ТІЛЬКИ З ДОПОМОГОЮ ЙОГО.

 

ЗРОЗУМІЛО, ХТО НЕ З ГОСПОДОМ ЗБИРАЄ, ТОЙ НЕ ЗБЕРЕ ІСТИНИ І ДОБРА, НЕ ЗБЕРЕ ТОГО, ЩО МОЖНА НАЗВАТИ СПРАВЖНІМ МАЙНОМ, МІЦНИМ ТА ЦІННИМ, ТОЖ ЩО БИ НЕ ЗБИРАВ ХТО, ВСЕ НЕ НА КОРИСТЬ, ВСЕ – ДАРЕМНА ПРАЦЯ, ДАРЕМНА ТРАТА СИЛ ТА ЧАСУ.

Вас може зацікавити

Єпископ Афанасій звершив Чин похорону загиблого Захисника України

Редактор Головний

Випадок перший в Україні: Луцький міськрайонний суд може виселити з церковного будинку у Садові сім’ю священника з малолітньою дитиною

Редактор Головний

28 червня 2020 року – календар з повчанням

Редактор Головний