17.8 C
Lutsk
Неділя, 23 Червень, 2024
Календар

26 червня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 3-тя після П’ятидесятниці. Глас 1.
Петрів піст.
Їжа з олією.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМц. Акилини (293). Прп. Олександри Дивеївської (1789). Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Трифілія, єп. Левкусії Кіпрьскої (біл. 370).

Мц. Антоніни (біл. 284-305). Прп. Анни (826) і Іоанна (IX). Прпп. Андроніка (1395), Сави (XV), іконописців Московських. Собор новомучеників і сповідників запорізького краю.

Сщмч. Олексія пресвітера (1918). Мц. Пелагії (1944).

Бежівської та Дубивицької, “Не ридай Мене, Мати”, ікон Божої матері ( перехідні святкування у 10-ту п’ятницю після Пасхи).

Євангельські Читання

Рим., 101 зач., IX, 6-19. Мф., 38 зач., X, 32-36; XI, 1.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский“ВСЯКОГО, КТО ИСПОВЕДАЕТ МЕНЯ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ, ТОГО ИСПОВЕДАЮ И Я ПЕРЕД ОТЦЕМ МОИМ НЕБЕСНЫМ”.ЧИ ВАЖКО СПОВІДУВАТИ ГОСПОДА? НЕМАЄ НІЯКОЇ ВАЖКОСТІ.

 

ЯКА ПРАЦЯ ПОТРІБНА КОЛИ ГОСПОДЬ НАШ ІСУС ХРИСТОС ЄДИНОРОДНИЙ СИН БОЖИЙ ТА БОГ, ЯКИЙ ЗАРАДИ НАС ПРИЙШОВ НА ЗЕМЛЮ, ВОПЛОТИВСЯ ВІД СВЯТОГО ДУХУ ТА МАРІЇ ДІВИ І СТАВ ЛЮДИНОЮ, РОЗІП’ЯТИЙ, ПОСТРАЖДАВ, ПОХОВАНИЙ, ВОСКРЕС В ТРЕТІЙ ДЕНЬ, ПІДНЯВСЯ НА НЕБО ТА СЕДИТЬ ПРАВОРУЧ ВІД БОГА ТА ОТЦЯ, І ЗНОВУ ПРИЙДЕ СУДИТИ ЖИВИХ ТА МЕРТВИХ,- ПОСЛАВ ДУХА СВЯТОГО НА СВ. АПОСТОЛІВ, І ЗУСИЛЛЯМИ ЇХ ОБЛАШТУВАВ НА ЗЕМЛІ СВЯТУ ЦЕРКВУ, ЯКА, НАВЧАЮЧИ ІСТИНІ ТА ОСВЯЧУЮЧИ ТАЇНСТВАМИ, ПРАВИЛЬНИМ ШЛЯХОМ ВЕДЕ  УСІХ ВІРНИХ ЧАД СВОЇХ В ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ?

 

УСЕ ЦЕ МИ ПОВТОРЮЄМО ЩОРАЗУ,  КОЛИ ЧУЄМО ТА ЧИТАЄМО СИМВОЛ ВІРИ. ВІЗЬМИ ЦІ ІСТИНИ , ВКАРБУЙ ЇХ У СВОЄМУ СЕРЦІ, ТА БУДЬ ГОТОВИМ, НЕ БОЯЧИСЬ ЛИЦЯ ЛЮДСЬКОГО, ПОКАЗАТИ, ЩО ТАК ЧИ ІНАКШЕ, ПОТРІБНО ВІРУВАТИ, ЩОБ СПАСТИCЬ, ГОТУЮЧИСЬ РАЗОМ І ПОТЕРПІТИ ТЕ, ЩО ЗА ЦЕ І ПОТЕРПІТИ ДОВЕДЕТЬСЯ ТОБІ.

 

ОГОРОДЖУЙ, УСТА ВЧИТЕЛІВ НЕПРАВДИ І ТИХ ХТО ХУЛИТЬ ХРИСТИЯНСТВО СЛОВОМ ІСТИНИ,- ТА ОТРИМАЄШ ТЕ, ЩО ОБІЦЯНО БОГОМ. ТИ СПОВІДУЄШ ЙОГО БОГОМ ТА СПАСИТЕЛЕМ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ, А ВІН ПЕРЕД БОГОМ ОТЦЕМ СПОВІДУЄ, ЩО ТИ ВІРНИЙ ЙОГО ПОСЛІДОВНИК ТА СПОВІДНИК.

.

Вас може зацікавити

27 листопада 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

8 січня 2020 року – православний календар

Редактор Головний

17 квітня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний