22.2 C
Lutsk
Понеділок, 20 Травень, 2024
Календар

24 січня 2020 року – календар з повчанням

Седмиця 32-а після П’ятидесятниці. Глас 6.
День пісний.
Дозволяється риба.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПіслясвято Богоявлення. Совершается служба с полиелеемПрп. Феодосія Великого, спільних житій начальника (529). Совершается служба на шестьПрп. Михаїла Клопського, Новгородського (бл. 1453-1456).

Прп. Феодосія Антіохійського (бл. 412).

Сщмчч. МиколаяФеодора і Володимира пресвітерів (1919). Св. Володимира спов.., пресвітера (1932).

Єлецької ікони Божої Матері (1060).

Євангельські Читання

Утр. – Лк., 24 зач., VI, 17-23. Літ. – Іак., 52 зач., II, 1-13. Мк., 46 зач., X, 23-32. Прп.: 2 Кор., 176 зач., IV, 6-15. Мф., 43 зач., XI, 27-30.

Святитель Феофан Затворник. Думки на кожен день року

ПОЧУВШИ СЛОВО ГОСПОДА ПРО НЕЗРУЧНІСТЬ БАГАТИМ УВІЙТИ В ЦАРСТВО БОЖЕ, УЧНІ ПОДУМАЛИ: “ХТО Ж МОЖЕ СПАСТИСЯ?” ГОСПОДЬ СКАЗАВ НА ЦЕ: “ЛЮДЯМ ЦЕ НЕМОЖЛИВО, АЛЕ НЕ БОГУ; БО ДЛЯ БОГА ВСЕ МОЖЛИВО”.

Свт. Феофан (Говоров), Затворник Вышенский

 

НЕМОЖЛИВО ВІДМОВИТИСЯ ВІД КОРИСТОЛЮБСТВА БЕЗ БЛАГОДАТНОЇ ДІЇ У СЕРЦІ; НЕМОЖЛИВО ПОЛАГОДИТИ І ЗІ ВСЯКОЮ ІНШОЮ ПРИСТРАСТЮ, І ЗІ ВСІМ ГРІХОМ, ЩО ЖИВЕ У НАС, І ЗІ ВСІМ ЙОГО ПОРОДЖЕННЯМ БЕЗ БЛАГОДАТІ БОЖОЇ. БЛАГОДАТЬ БОЖА ДАЄТЬСЯ, ПО ВІРІ У ГОСПОДА, У ТАЇНСТВАХ СВ. ЦЕРКВИ.

 

ТРИМАЙСЯ Ж МІЦНІШЕ СВ. ЦЕРКВИ БОЖОЇ ТА ВСІХ ЇЇ СТРУКТУР, І СИЛА БОЖА, ЯКА СПРИЯЄ ВСЯКОМУ ДОБРУ, ЗАВЖДИ БУДЕ ПРИСУТНЯ ТОБІ.

ТІЛЬКИ ПРИ ЦЬОМУ ЗАВЖДИ ПАМ’ЯТАЙ, ЩО ВСІ ЦІ СТРУКТУРИ – ЦЕ ТІЛЬКИ ЗАСОБИ, А НЕ ЦІЛЬ; ТОМУ І ПРОХОДЬ ТІЛЬКИ ЇХ ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПІД ДІЄЮ ЇХ ОЖИВИТИ ТА ПІДЖИВИТИ ПРИХОВАНІ У ТОБІ БЛАГОДАТНІ СИЛИ, І ВИХОДЬ ПОТІМ НА СПРАВУ СВОЮ СИЛЬНИМ, ГОТОВИМ НА ВСЯКУ БЛАГУ СПРАВУ.

 

ЯКЩО ВТРИМАЄШ ПРИЙНЯТЕ У СОБІ І НЕ ДАСИ ТОМУ ВИХОДУ У СПРАВАХ БЛАГИХ, ПОМИЛИШСЯ; РІВНО, ЯК ПОМИЛЯЄТЬСЯ ТОЙ, ХТО ЦУРАЄТЬСЯ ВСЬОГО ЦЕРКОВНОГО. ВІД НЕПРАВИХ РЕВНИТЕЛІВ БЛАГОЧЕСТЯ САМ УСТРІЙ БЛАГОЧЕСТИВОГО ЖИТТЯ ПІДДАЄТЬСЯ НАРІКАННЮ: АЛЕ ЦЕ НЕ ВІДНІМАЄ ЗНАЧЕННЯ У ЦЬОГО УСТРОЮ І НЕ ВИПРАВДОВУЄ МУДРУВАНЬ, ЯКІ ЦУРАЮТЬСЯ ЙОГО, ПОСИЛАЮЧИСЬ ТІЛЬКИ НА ЦЕ.

Вас може зацікавити

22 серпня 2019 року – календар з повчанням

Редактор Головний

9 вересня 2022 року – календар з повчанням

Редактор Головний

18 листопада 2021 року – календар з повчанням

Редактор Головний